English Russian
یکشنبه، ۴ مهر ۱۳۹۵, ۰۲:۰۰
به منطقه ویژه اقتصادی بندر امیرآباد - Amirabad Port Special Economic Zone خوش آمدید. / ثبت نام کنید / ورود

اخبار

پنجمین دوره مسابقات فوتبال ساحلی بنادر کشور با قهرمانی تیم بندر انزلی به پایان رسید

پنجمین دوره مسابقات فوتبال ساحلی بنادر کشور با قهرمانی تیم بندر انزلی به پایان رسید
پنجمین دوره مسابقات فوتبال ساحلی بنادر کشور با حضور تیم های فوتبال ساحلی سازمان مرکزی ، بندر امیر آباد ، بندر نوشهر ، بندر شهید رجایی ، بندر انزلی ، بندر امام خمینی (ره)، بندر لنگه ، بندر بوشهر ، بندر چابهار ، بندر خرمشهر و بندر شهید باهنر با عنوان " جام دریانوردان" به میزبانی منطقه ویژه اقتصادی بندر امیر آباد ، با قهرمانی تیم بندر انزلی به پایان رسید.

به گزارش روابط عمومی منطقه ویژه اقتصادی بندر امیر آباد ،تیم های بندر امیر آباد و بندر انزلی بازی فینال این دوره از مسابقات را برگزار کردند که در نتیجه تیم بندر انزلی ضمن شکست تیم بندر امیر آباد با نتیجه 3 بر 1 عنوان قهرمانی این مسابقات را از آن خود کرد.
در آیین اختتامیه این مسابقات که با حضور پریچهر مدیر کل ورزش و جوانان مازندران و جمعی از مسوولین استانی و شهرستانی برگزار شد ، سید علی نعیمی مدیر بنادر و دریانوردی و منطقه ویژه اقتصادی امیر آباد در سخنانی با اشاره به اینکه بنادر به عنوان شریانهای بزرگ اقتصادی و بازرگانی از اهمیت ویژه ای برخوردارند ، بر توجه ویژه مسئولین سازمان بنادر به سلامت نیروی انسانی با برگزاری مسابقات متعدد ورزشی تاکید کرد .
وی در ادامه ی سخنان خود با ابراز خرسندی از برگزاری مجدد این دوره از مسابقات در منطقه ی ویژه اقتصادی بندر امیر آباد خاطر نشان کرد : بندر امیر آباد با توجه به رشد و توسعه همه جانبه ی خود در سالهای اخیر به ویژه در زمینه توسعه فضاهای ورزشی به عنوان یکی از اصلی ترین بنادر کشور در زمینه ورزشی آمادگی برگزاری مسابقات ملی در رشته های مختلف ورزشی را دارد.
وی در ادامه سخنان خود از ساخت و افتتاح 2 زمین فوتبال ساحلی با استاندارد A بین المللی و 4 زمین والیبال ساحلی با بالاتربن استاندارد بین المللی در 2 سال اخیر در بندر امیر آباد خبر داد .
نعیمی با اشاره به ساخت یک سالن چند منطوره ورزشی برای ورزشهای توپی و غیر توپی در بندر امیر آباد ، بر توسعه و افزایش رشته های ورزشی ساحلی و آبی بویژه تنیس ، قایقرانی و ورزشهای آبی به عنوان یکی از رویکردهای اصلی مسوولین سازمان بنادر ، تاکید کرد .
در ادامه مراسم یحیایی رئیس کمیته فنی مسابقات با ایراد سخنانی به ارائه گزارش فنی مسابقات پرداخت و گفت : پنجمین دوره مسابقات فوتبال ساحلی بنادر با حضور 11 تیم از سازمان مرکزی ، بندر امیر آباد ، بندر نوشهر ، بندر شهید رجایی ، بندر انزلی ، بندر امام خمینی (ره)، بندر لنگه ، بندر بوشهر ، بندر چابهار ، بندر خرمشهر و بندر شهید باهنر با عنوان " جام دریانوردان" از 9 لغایت 14 برگزار شد.
وی گفت : این مسابقات در قالب 4 گروه و در 4 مرحله برگزار شد که تیم های بنادر امیر آباد و انزلی به مرحله فینال راه یافتند که تیم بندر انزلی موفق شد با نتیجه ی 3 بر یک قهرمان این دوره از مسابقات شد .
یحیایی در ادامه گفت : تیم های بنادر نوشهر و لنگه برای کسب مقام سوم و چهارمی به مصاف هم رفتند که تیم بندر لنگه مقام سوم این دوره از مسابقات را کسب کرد .
وی با اشاره به 125 گل زده ، آقای وحید پهلوان از بندر امیر آباد با 12 گل زده را به عنوان آقای گل این مسابقات معرفی کرد و از آقای فریدون دولتی از بندر انزلی به عنوان فنی ترین بازیکن این دوره از مسابقات نام برد .
یحیایی همچنین با اشاره به ثبت حرکات جوانمردانه توسط تیم های حاضر در مسابقات ، از اهداء کاپ اخلاق این مسابقات به تیم بندر امام خمینی(ره) خبر داد .
در پایان این مراسم با اهداء جام قهرمانی و لوح سپاس از تیم های برتر قدردانی شد. 

روابط عمومی
۱۳ مهر ۱۳۹۱ ۱۲:۳۳
تعداد کلیک: ۱,۰۱۳