پنج شنبه ۳ اسفند ۱۳۹۶

اخبار

مدیر بندر امیرآباد در آخرین جلسه شورای اداری بیان کرد:تشکیل کارگروه ارزیابی عملکرد در بندر امیرآباد

مدیر بندر امیرآباد در آخرین جلسه شورای اداری بیان کرد:تشکیل کارگروه ارزیابی عملکرد در بندر امیرآباد
پس از کسب رتبه برتر بندر امیرآباد در بین بنادر بزرگ بازرگانی کشور ، آخرین جلسه شورای اداری این بندر در سال 95 تشکیل شد.

به گزارش واحد اطلاعات و اخبار روابط عمومی ؛ مدیر بنادر و دریانوردی ومنطقه ویژه اقتصادی امیرآباد با حضور در  جلسه شورای اداری گفت در سال 95 که به پایان آن نزدیک می شویم شاهد موفقیت های کم نظیر بندر امیرآباد از قبیل بندر برتر در ارزیابی عملکرد ، بندر برتر در امور پژوهشی ، طرح برتر در جشنواره دادمان ، مدیر نمونه بنادر کشور و مقام برتر دستگاههای اجرایی استان مازندران بودیم که همه این موفقیت ها مرهون تلاش شبانه روزی همکاران در این بندر می باشد.

مهندس علی خدمتگزار با اشاره به اینکه در شورای مدیران ، گزارشی از عملکرد بندر امیرآباد در سال 95  ارائه شد افزود ارائه این گزارش در بخش های  سرمایه گذاری بخش خصوصی  و زیرساخت ها ی این بندر بوده است.

وی از  تشکیل کارگروه ارزیابی عملکرد در بندر امیرآباد خبر داد و تآکید کرد این کارگروه جلسات متعددی را با حضور مدیر بندر با محوریت بررسی و ارزیابی تمام بخش های بندر بر اساس شاخص های 29 گانه تبیینی سازمان بنادر و دریانوردی نشکیل خواهد داد.

مدیر نمونه بنادر با بیان اینکه بندر امیرآباد پایلوت نرم افزار بنادر کشور می باشد بر همکاری تمام واحد ها بر هوشمند سازی اطلاعات تصریح کرد.

مدیر بندر امیرآباد در بخش دیگری از سخنان خود بر اهمیت آموزش نیروی انسانی و دارا بودن نیروی کاردان و خبره در حوزه های مختلف  اشاره و بر  قرار دادن بندی با موضوع  آموزش نیروی انسانی در قرارداد شرکت ها  به عنوان یکی از شاخص های 29 گانه تآکید کرد.

مهنس علی خدمتگزار  در ادامه به کاهش 37/5 درصدی حوادث بندری اشاره و یادآور شد ایمنی تحت هر شرایطی باید رعایت و این مزیت ایجاد شده در  بندر امیرآباد در سال 96 حفظ و ارتقاء داده شود.

این مقام مسئول با بیان اینکه افکار مجموعه بندر امیرآباد در پیشنهادهای همکاران تبلور پیدا خواهد کرد بر تقویت نظام پیشنهادات مبتنی بر قابلیت اجرایی بودن به عنوان یکی دیگر از شاخص های 29 گانه تآکید کرد.

مدیر منطقه ویژه اقتصادی بندر امیرآباد  در پایان ، الویت کاری این بندر در سال 96 را جذب بیش از پیش سرمایه گذار ، اتمام و بهره برداری از پروژهای سرمایه گذاری در دست ساخت و رونق مسافرت های دریایی عنوان کرد.

 

آخرین جلسه شورای اداری

آخرین جلسه شورای اداری

 

۲۳ اسفند ۱۳۹۵ ۱۳:۴۸
تعداد بازدید : ۳۰۱