چهارشنبه ۱۷ خرداد ۱۴۰۲
 

بیانیه توافق سطح خدمات

 بیانه توافق نامه سطح خدمات

بنادر و دریانوردی و منطقه ویژه اقتصادی امیرآباد

مقدمه:

بنادر و دریانوردی و منطقه ویژه اقتصادی امیرآباد یکی از ارگانهای پیشرو در زمینه سیستم های مدیریتی در استان مازندران بوده و استفاده از فناوری ها و سیستم های مدیریتی روز، همواره یکی از راهبردهای مدیریتی در این بندر می باشد. از آنجایی که حمل و نقل دریایی به عنوان مهمترین روش حمل و نقل و ابزار موثر تجارت جهانی، از جایگاه ویژه ای برخوردار است و نظر به افزایش روز افزون مشتریان ، ضرورت داشتن مکانیزمی جهت مدیریت موثر مجموعه بندری و توسعه تجارت دریایی و حفظ و نگهداری ایمن آبراه ها بیشتر نمایان می شود.

هدف:

هدف از این توافقنامه سطح خدمت این است که به منظور ارائه با کیفیت خدمات ارائه شده توسط سازمان بنادر و دریانوردی  برای خدمت گیرندگان مورد توافق قرار گیرد.

این بیانیه سطح توافق دو جانبه در خصوص خدمات ،روش های نظارت و مسئولیت سازمان بنادر و دریانوردی(بندر امیرآباد) را در صورت لزوم مشخص می کند .

مسئولیت :

این بندر در راستای توسعه دولت الکترونیک و هوشمند سازی اداری، کلیه خدمات الکترونیکی خود از جمله خدمات حوزه دریانوردان، کالای عمومی و کانتینر، شناور، شرکتهای کارگزاری دریایی و بندری، مهندسی سواحل و بنادر و ... را از طریق پورتال رسمی سازمان ارائه می نماید. مشتریان و مخاطبین محترم می‏توانند در بخش خدمات الکترونیکی پورتال، به کلیه خدمات مذکور دسترسی یابند. پورتال بنادر و دریانوردی و منطقه ویژه اقتصادی امیرآباد از طریق منوی ارتباط با ما و ثبت و پیگیری نظرات و شکایات شما متقاضیان گرامی با شما در ارتباط می باشد.

تعهدات متقابل خدمت گیرنده و دستگاه اجرایی :

در حوزه میز خدمت الکترونیک و هوشمند سازی اداری، کلیه خدمات و فرآیندهای کاری بنادر و دریانوردی و منطقه ویژه اقتصادی امیرآباد در صفحه ای با عنوان میز خدمت  در منوی حقوق شهروندی ارائه گردیده است. 

مطابق دستورالعمل ابلاغی میز خدمت الکترونیک، کلیه خدمات این اداره کل به تفیکیک دارای : شناسنامه، سوالات متداول ، قوانین و مقررات ، مستندات و فرمها ، سامانه های مرتبط ، نظرسنجی و تالار بحث و گفتگو می باشد. کلیه مخاطبین محترم، ذینفعان سازمان، صاحبان کالا، تجار و بازرگانان می توانند از طریق میز خدمت الکترونیک به کلیه خدمات بنادر و دریانوردی و منطقه ویژه اقتصادی امیرآباد دسترسی یابند.

تارنمای بنادر و دریانوردی و منطقه ویژه اقتصادی امیرآباد بصورت تمام وقت و در هفت روز هفته در دسترس متقاضیان محترم بوده و در صورت بروز هرگونه اشکال و نقص فنی، به مخاطبان اطلاع‌رسانی خواهد شد

هزینه ها و پرداخت ها:

اطلاعات مربوط به هزینه ها و پرداخت های خدمت مطابق جدول تعرفه سالانه سازمان بنادر و دریانوردی برای هر یک از خدمات مندرج در میز خدمت به تفکیک قابل دسترسی می باشد .

دوره عملکرد و خاتمه توافقنامه :

این توافق نامه بر اساس مصوبه شماره 7327/ص/99 شورای راهبردی توسعه مدیریت سازمان بنادر و دریانوردی تدوین شده و معتبر می باشد ،در صورت نیاز توسط کمیته مذکور  بازبینی و جایگزین می گردد .


تاریخ بروزرسانی : ۸ اَمرداد ۱۳۹۹ ۱۳:۲۲