سه شنبه ۴ اردیبهشت ۱۳۹۷

پیام نوروزی مدیر منطقه ویژه اقتصادی بندر امیرآباد

پیام نوروزی مدیر منطقه ویژه اقتصادی بندر امیرآباد
مهندس علی خدمتگزار در آستانه فرا رسیدن نوروز 1396 پیامی را صادر کرد. متن پیام بدین شرح است:

« بسمه تعالی »

یا مقلب القلوب و الابصار یا مدبرالیل و النهار

یا محول الحول و الاحوال حول حالنا الی احسن الحال

در آستانه طلیعۀ دیگری از سال خورشیدی ، در حالی آرام آرام روزهای واپسین 1395 را به پایان می بریم  که آغاز و پایانش با ولادت بانوی دوعالم ، کوثر بی انتهای هستی متبرک شده است.

روند رو به رشد فعالیت ها در حوزه دریایی کشوردر سال 95 نوید بخش افق روشنی در این بخش بوده است.بازگشت شرکتها و خطوط بین المللی به بنادر ایران،تسهیل در خرید تجهیرات استراتژیک  و رشد چشمگیر سرمایه گذاری بخش خصوصی بخشی از آثار پسابرجام می باشد که در سایه منویات مقام معظم رهبری و درایت و پشتکار دولت تدبیر و امید محقق شده است.منطقه ویژه اقتصادی بندر امیرآباد در سال  " اقتصاد مقاومتی ، اقدام و عمل " ، تلاش مضاعفی را جهت تحقق این شعار انجام داده است که دستیابی به وظایف و برنامه های اعلام شده از سوی ستاد اقتصاد مقاومتی استان مازندران بیانگر تلاش وافر بندر امیرآباد در این زمینه می باشد. کسب رتبه برتر در حوزه های عملکردی استانی و سازمانی ، پژوهشی و HSE بنادر کشور ، دریافت لوح تقدیر از سوی مقام عالی وزارت و بهبود شاخص های عملیاتی بخشی از موفقیتهای کم نظیر منطقه ویژه اقتصادی بندر امیرآباد می باشد که با همکاری ظرفیت منابع انسانی و مدیریتی این بندر، ادارات استان  و دستگاه های همکار از قبیل گمرک ، استاندارد ، جهادکشاورزی و دانشگاه علوم پزشکی و.. حاصل شده است.

همکاران عزیز ، بندر امیرآباد برهۀ مهمی را پیش رو خواهد داشت با افتتاح ملی 6 پست اسکله جدید و بهره برداری از چندین پروژه بزرگ سرمایه گذاری بخش خصوصی ، سال 1396 با شکوهی را رقم خواهد زد.

از خدای بی بدیل موفقیت ، بهروزی و نشاط را برای همکاران  خودم در مجموعه بندر امیرآباد مسئلت می نمایم.

  

علی خدمتگزار

مدیربنادرودریانوردی ومنطقه ویژه اقتصادی امیرآباد

۲۵ اسفند ۱۳۹۵ ۱۳:۵۸
تعداد بازدید : ۴۸۷

کانال خبری بندر امیرآباد

تلگرام

سروش