یکشنبه ۶ خرداد ۱۳۹۷

سرمایه گذاری پنج هزار میلیارد ریالی دولتی در بندرامیرآباد

سرمایه گذاری پنج هزار میلیارد ریالی دولتی در بندرامیرآباد
به گزارش روابط عمومی سازمان بنادرودریانوردی ؛ مدیرعامل سازمان بنادرودریانوردی روز سه شنبه در آئین افتتاح پروژه های زیرساختی بندرآمیرباد مازندران با حضور رئیس جمهوری افزود : در دولت تدبیر و امید میزان سرمایه گذاری بخش خصوصی در بنادر کشور حدود ۲ برابر سرمایه گذاری دولتی رشد کرد.
محمد سعیدنژاد میزان سرمایه گذاری دولتی در بنادر کشور را در دولت تدبیر و امید ۲۷ هزار میلیارد ریال اعلام کردو گفت که حدود پنج هزار میلیارد ریال از این سرمایه گذاری در بندر امیرآباد جذب شده است.
وی  با اشاره به اینکه  ۷۸۶ طرح در بنادر ایران با اعتباری افزون بر ۷۵ هزار میلیارد ریال در دست اجرا می باشد افزود در دولت تدبیر و امید گردشگری دریایی نیز در بنادر  در مقایسه با گذشته حدود ۳۵ درصد افزایش داشته است.
معاون وزیرراه وشهرسازی ظرفیت جا به جایی مسافر و گردشگری دریایی موجود در بنادر را ۲۰ میلیون نفر در سال عنوان و اظهار داشت جهت تسهیل در این جا به جایی هشت هزار و ۲۰۰ صندلی تجهیز شد.
محمد سعیدنژاد با بیان اینکه میزان جا به جایی کالا از بنادر کشور در مقایسه با گذشته از رشد 53 درصدی برخوردار بوده است یادآور شد در دولت یازدهم ترانزیت کالای غیز نفتی از 1.3میلیون تن به 4.6 میلیون تن افزایش پیدا کرد.
۲۲ فروردین ۱۳۹۶ ۱۷:۲۶
تعداد بازدید : ۴۶۶

کانال خبری بندر امیرآباد

تلگرام

سروش