چهارشنبه ۱۷ خرداد ۱۴۰۲
 
بندرامیرآباد میزبان المپیاد ورزش های آبی و ساحلی کارکنان بنادر کشور
نخستین المپیاد ورزش های آبی و ساحلی کارکنان بنادر کل کشور در رشته های شنا ، قایقرانی ، والیبال ساحلی و فوتبال ساحلی در منطقه ویژه اقتصادی بندرامیرآباد برگزار خواهد شد.

به گزارش واحد اطلاعات و اخبار روابط عمومی؛ مدیربنادرودریانوردی ومنطقه ویژه اقتصادی امیرآباد گفت این مسابقات با حضور تمامی بنادر از پنجم شهریور ماه سال جاری به مدت 9 روز  با شرکت 725 نفر از کارکنان و فرزندان همکار در این بندر برگزار می شود.

مهندس علی خدمتگزار با اشاره به اینکه460 نفر در قالب 22 تیم در رشته های شنا و قایقرانی در دو ماده کارکنان و فرزندان آن ها در این المپیاد حضور دارند افزود طبق برنامه ریزی های انجام شده ، این رشته های ورزشی قرار است در سالن های مدرن و مجهز انجام شود.

وی همچنین تعداد شرکت کنندگان در رشته های والیبال و فوتبال ساحلی را 265 نفر عنوان کرد و یادآور شد این برای نخستین بار است که مسابقات ورزشی بنادر  به صورت المپیاد و در رشته های مختلف در یک زمان انجام  می گیرد.

مدیر بندر امیرآباد ، آشنایی کارکنان با بنادر کشور ، ایجاد حس همدلی سازمانی و دوستی بین کارکنان و سلامت جسمانی و روانی و افزایش بازده کاری را از اهداف برگزاری این مسابقات عنوان کرد.

مهندس خدمتگزار در پایان ، با بیان اینکه داوری این المپیاد با داوران درجه یک کشوری و استانی و با نظارت داوران فدراسیون های رشته های مربوطه می باشد تأکید کرد تمامی تمهیدات و پیش بینی های لازم از سوی دست اندرکاران در مجموعه بندرامیرآباد  جهت برگزاری مناسب این مسابقات صورت گرفته است.


۵ شهریور ۱۳۹۶ ۱۱:۵۴
کد خبر : ۳۹,۵۰۸