سه شنبه ۱۶ خرداد ۱۴۰۲
 
برگزاری همایش تبیین اهداف و چشم اندازهای نرم افزار CPMS در روند مدیریت پروژه ها در بندرامیرآباد
همایش تبیین شفاف و صریح روند عملکردی برنامهCPMS با حضور نمایندگان معاونت توسعه و امور زیربنایی و اداره کل مهندسی عمران سازمان بنادرودریانوردی ، نمایندگان شرکتهای مشاور ، پیمانکاران طرف قرارداد و نیروهای شاغل در معاونت فنی و مهندسی در منطقه ویژه اقتصادی بندر امیرآباد برگزار شد.

به گزارش واحد اطلاعات و اخبار روابط عمومی؛ معاون فنی و مهندسی بنادرودریانوردی و منطقه ویژه اقتصادی امیرآباد با بیان اینکه نظارت بهینه و موثر بر روند تخصیص اعتبارات، پیشرفت فیزیکی و همچنین بررسی همه جانبه پروژه های بنادر یکی از ضروری ترین کارها در این معاونت می باشد اظهار داشت  سیستم یکپارچه ای تحت عنوانCPMS برای این منظور طراحی ، تدوین و راه اندازی شده است.

مهندس عبداللهی هدف از اجرای برنامه CPMS   در منطقه ویژه اقتصادی بندرامیرآباد را تسهیل جریان اطلاعاتی بین ارکان و اجزاء پروژه و تسریع در امور تصمیم‌گیری مدیران ودسترسی به اطلاعات دقیق، صحیح و به روز‌ شده پروژه‌ها عنوان کرد و یادآورشد در این همایش دو روزه سعی شده است بخشهای مختلف این نرم افزار برای کارشناسان و کارکنان معاونت فنی و مهندسی بندرامیرآباد تبیین شود.

معاون فنی و مهندسی بندرامیرآباد در پایان با اشاره به اهمیت و ضرورت اجرای این برنامه ، بر تلاش تمامی  نیروهای مرتبط در روندعملیاتی کردن این مهم تأکید کرد.

 

CPMS
CPMS  


۴ آذر ۱۳۹۶ ۱۶:۱۲
کد خبر : ۴۰,۴۰۳