دوشنبه ۱۵ خرداد ۱۴۰۲
 
امکان رهگیری کالا بصورت الکترونیکی برای صاحبان کالا و باردر بندر امیر آباد
با هدف افزایش رضایتمندی صاحبان کالا و بار و به منظور گسترش و توسعه دولت الکترونیک برای اولین بار در منطقه ویژه اقتصادی بندر امیر آباد امکان رهگیری کالا بصورت الکترونیکی برای صاحبان کالا و بارامکان پذیر شد.

به گزارش واحد اخبار و اطلاعات روابط عمومی بندر امیر آباد ، مهندس سیاوش رضوانی با اعلام این خبر گفت در نرم افزار طراحی شده صاحبان کالا و بار  می توانند از طریق ورود به سایت اینترنتی بندر امیرآباد و از طریق منوی فرآیندها و خدمات ،زیر شاخه خدمات الکترونیکی نسبت به رهگیری کالای خود اقدام نمایند و از مراحل طی شده یا باقی مانده در خصوص بار و کالای  خود اطلاع حاصل نمایند.

رضوانی افزود این نرم افزار ضمن سهولت دسترسی صاحبان کالا به موقعیت بار تجاری خود این امکان را برای آنها فراهم می آورد که در هر لحظه از شبانه روز بتوانند نسبت به وضعیت بار و کالای خود اطلاع داشته باشند.

مدیر منطقه ویژه اقتصادی بندر امیر آباد تصریح کرد افزایش رضایتمندی صاحبان کالا و تسهیل در روند امور تجاری آنها از اهداف مهم این بندر می باشد که با طراحی و ساخت نرم افزارهای مشابه می توان به آن دسترسی پیدا کرد.

شایان ذکراست منطقه ویژه اقتصادی بندر امیر آباد بعنوان بندر پایلوت نصب و اجرای نرم افزار جامع بندری GCOMS از سوی سازمان بنادر و دریانوردی انتخاب شده است و قابلیت رهگیری کالا و بار از توانمندیهای این نرم افزار است که در این بندر فعال گردیده است.

۳ بهمن ۱۳۹۶ ۱۱:۲۸
روابط عمومی |
کد خبر : ۴۱,۱۱۱
کلیدواژه ها: رهگیری کالا و بار