چهارشنبه ۱۷ خرداد ۱۴۰۲
 
در چهارمین روز از از دهه مبارک فجر انقلاب اسلامی صورت گرفت
شهدا
به گزارش واحد اطلاعات و اخبار روابط عمومی ؛ مهندس سیاوش رضوانی مدیر بنادر و دریانوردی و منطقه ویژه اقتصادی امیر آباد و معاونین ایشان به مناسبت فرا رسیدن ایام الله دهه فجر و سی و نهمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی با خانواده دو شهید هشت سال دفاع مقدس که فرزندان آنها در بندر امیرآباد شاغل هستند دیدار کردند.

در این دیدار که در چهارمین روز از سی و نهمین فجر اقلاب اسلامی صورت گرفت مهندس رضوانی و معاونین بندر ضمن تبریک ایام الله دهه فجر با خانواده شهیدان سازگار و درودی گفتگو واز مقام شامخ این شهیدان تجلیل و و برای آنان علو درجات مسئلت کردند.

مهندس رضوانی طی سخنان کوتاهی با بیان اینکه عزت و اقتدار امروز ایران اسلامی مرهون فداکاری ها و خون شهیدان انقلاب اسلامی و هشت سال دفاع مقدس می باشد از صبر و ایستادگی خانواده معظم شهدا تجلیل نمودند.

ایشان با بیان اینکه پاسداشت حرمت خون شهدا امروز بر عهده همه  بویژه مسئولین جمهوری اسلامی است افزود تلاش در جهت رفع معضلات اقتصادی همچون بیکاری، خدمت صادقانه و جهادی و عمل انقلابی از آرمان های شهدای ماست که با استعانت  از توان و تجربه نیروهای جوان و تحصیلکرده باید در این مسیر حرکت کنیم.

 

شهدا

 

   شهدا1

 

 شهدا2

 

 شهدا3

 

 شهدا 4

 

شهدا5  

۱۵ بهمن ۱۳۹۶ ۲۲:۰۵
روابط عمومی |
کد خبر : ۴۱,۲۷۱
کلیدواژه ها: دیدار با خانواده شهدا