سه شنبه ۱۶ خرداد ۱۴۰۲
 
پیام تبریک مدیر بنادرودریانوردی ومنطقه ویژه اقتصادی امیرآباد به مناسبت فرارسیدن سال نو
مهندس سیاوش رضوانی به مناسبت فرا رسیدن عید نوروز پیام تبریکی را صادر کرد.
در بخشی از این پیام آمده است:
بنادرودریانوردی ومنطقه ویژه اقتصادی امیرآباد در سال 96 با افتتاح فاز دوم و بهره برداری از پروژه های بخش خصوصی و دولتی توسط ریاست محترم جمهور تحولی شگرف را در تولید و اشتغال منطقه به وجود آورده است.
متن پیام بدین شرح است:

« یا مقلب القلوب والابصار، یا مدبرالیل والنهار، یا محول الحول والاحوال، حول حالنا الی احسن الحال »

نوروز سرآغاز شکوفایی، تجدید حیات طبیعت و زمزمه تجلی ذات لایزال الهی در تغییر فصول و تحول احوال‌هاست که نوید بخش ، گذار از زمستان و شروع فصلی جدید مملو از شوق در حرکت به سوی رشد ، تعالی و پیشرفت تا نیل به اهداف متعالی ایران عزیز اسلامی است.

سال 1396 تحت زعامت و منویات رهبر معظم انقلاب ، سال پرشکوه و زرین دیگری در کارنامه جمهوری اسلامی ایران بود که البته حادثه تلخ و ناگوار ازدست دادن دریانوردان عزیز، شجاع و ایثارگر کشورمان در کشتی سانچی با تالم و تاثر خاطر همراه شد.

امسال بنادرودریانوردی ومنطقه ویژه اقتصادی امیرآباد گام بلندی را را در راستای تحقق شعار " اقتصاد مقاومتی تولید و اشتغال " برداشت ، افتتاح فاز دوم و بهره برداری از  پروژه های بخش خصوصی و دولتی بندرامیرآباد توسط ریاست محترم جمهور نویدبخش تحولی شگرف در تولید و اشتغال منطقه می باشد.

فرا رسیدن سال نو اگرچه پایانی است بر یک سال تلاش صادقانه ، اما سرآغازی است بر یک سال کوشش و خدمتی دیگر است سالی که باید همراه با امید به فردایی بهتر ، بر تلاش خویش بیافزاییم.

اینجانب فرا رسیدن بهاران شکوهمند را به حضور پرمهر یکایک همکاران گرامی و جامعه دریایی کشور تبریک عرض نموده و سالی پر بار توأم با سلامتی و موفقیت را برای شما و خانواده محترمتان از خدای متعال مسئلت دارم.

 

سیاوش رضوانی

                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                     مدیربنادرودریانوردی ومنطقه ویژه اقتصادی امیرآباد
۲۷ اسفند ۱۳۹۶ ۱۱:۳۲
کد خبر : ۴۱,۷۱۱