دوشنبه ۱۵ خرداد ۱۴۰۲
 
مسابقات فوتبال
با پایان یافتن مسابقات فوتبال جام گرامیداشت آزادسازی خرمشهر که در منطقه ویژه اقتصادی بندر امیر آباد برگزار شد تیم یگان حفاظت بندر عنوان قهرمانی این مسابقات را بدست آورد.

به گزارش واحد اطلاعات و اخبار روابط عمومی؛ خسرو شعبانی دبیر کمیته ورزش بندر امیر آباد با بیان اینکه در این دوره از مسابقات 8 تیم از بندر و شرکت های پیمانکارتابعه بندر با 104 بازیکن شرکت داشتند در مجموع با انجام بازی چهار تیم یگان حفاظت بندر،شرکت گناوه ،شرکت هدایت کشتی و آتش نشانی بندر به مرحله پایانی این مسابقات راه یافتند. وی افزود در این مسابقات با انجام 16 بازی 30 گل از خط دروازه ها گذشت.شعبانی گفت در دیدار فینال این مسابقات که بین دو تیم یگان حفاظت و شرکت گناوه برگزار شد تیم یگان حفاظت بندر موفق شد با نتیجه 6 بر صفر تیم شرکت گناوه را شکست داده و عنوان قهرمانی این دوره از مسابقات را از آن خود نماید.در دیدار رده بندی نیز تیم هدایت کشتی با نتیجه 1 بر صفر تیم آتش نشانی را شکست داد و به عنوان سوم این مسابقات رسید.

شعبانی همچنین اشاره کرد علی معیلی از تیم یگان حفاظت بندر و مهدی علیزاده از تیم هدایت کشتی با 5 گل زده بطور مشترک عنوان آقای گلی این مسابقات را کسب کردند. کاپ اخلاق این بازیها نیز به تیم واحد اداری و مالی رسید.

گفتنی است این مسابقات طی 8 روز و با همکاری 6 نفر از عوامل کمیته ورزش برگزار گردید.

 

1  

 

 

۱۹ اردیبهشت ۱۳۹۷ ۱۰:۲۸
روابط عمومی |
کد خبر : ۴۲,۳۵۸
کلیدواژه ها: مسابقات فوتبال