شنبه ۲۰ خرداد ۱۴۰۲
 
مسئولیت در نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران فرصتی مغتنم جهت ارائه خدمت به مردم / توسعه تجارت بین‌المللی و شکوفاسازی ظرفیت‌های بندرامیرآباد با احیای کریدور بین المللی شمال _جنوب ضرورت تکمیل پروژه های زیرساختی بندرامیرآباد با رویکرد توسعه اقتصاد استان ضرورت تشکیل کمیته تخصصی پیگیری موضوعات مرتبط با اقتصاد دریا / قرارگیری بندر امیرآباد در کریدور بین المللی شمال_جنوب فرصتی مغتنم جهت افزایش ترانزیت کالا از کشورهای حوزه دریای خزر ضرورت ارتباط و همکاری های دوسویه درجهت اعتلای اقتصاد دریا محور پیام مدیرکل بندرامیرآباد به مناسبت رحلت جانسوز امام خمینی (ره) و قیام 15 خرداد پیام تبریک مدیرکل بندرامیرآباد به مناسبت ولادت حضرت امام رضا (علیه السلام) مدیرکل بنادر و دریانوردی امیرآباد منصوب شد پیام مدیرکل بندرامیرآباد به مناسبت سالروز آزادسازی خرمشهر بازدید هیأت تجاری روسی از بندرامیرآباد پیام تبریک مدیرکل بندرامیرآباد به مناسبت روز روابط عمومی و ارتباطات
عزم جدی سازمان بنادر و دریانوردی در ساماندهی ساخت و سازهای ساحلی
جلسه مشترک کمیته ساماندهی سواحل سازمان بنادر و دریانوردی و ارگانهای ذیربط در محدوده ساحلی تحت حاکمیت بندر امیرآباد در منطقه ویژه اقتصادی بندر امیرآباد برگزار شد .
به گزارش واحد اطلاعات و اخبار روابط عمومی ، این جلسه با حضور  خلیلی مدیر کل سواحل و بنادر  ، کوهساری مدیر کل تجهیزات خشکی و دریایی ، بهزادیان مدیر کل امور بندری و پسنده مدیر کل امور دریایی سازمان بنادر و دریانوردی و نمایندگانی از شیلات ، یگان حفاظت منابع طبیعی استان مازندران ، پایانه نفتی شمال ، نیروگاه شهید سلیمی و کشتی سازی صدرا و همچنین مدیر و معاونین بندر امیرآباد برگزار گردید .
رضوانی مدیر بنادر و دریانوردی و منطقه ویژه اقتصادی امیرآباد در سخنانی هدف از برگزاری این جلسه را تبادل نظر در خصوص نحوه و مراحل قانونی دریافت مجوز سازه های ساحلی بیان نمود و خاطر نشان کرد : برگزاری اینگونه جلسات تاثیر بسزایی در جهت هماهنگی ، ساماندهی و آشنایی هر چه بیشتر ارگانهای مرتبط با سواحل با اهداف و برنامه های کمیته ساماندهی سواحل و بنادر سازمان بنادر دارد .
در ادامه این جلسه خلیلی مدیر کل سواحل و بنادر سازمان بنادر و دریانوردی در سخنانی با تاکید بر نگاه حمایتی سازمان بنادر و دریانوردی در توسعه زیرساختها در سواحل بر عزم جدی مدیران و مسئولین سازمان بنادر و دریانوردی در ساماندهی ساخت و سازهای ساحلی خبر داد .
وی با اشاره به وظیفه خطیر ارگانهای دولتی و خصوصی در این راه بر تسریع در صدور مجوزهایی که منجر به توسعه چرخه اقتصاد کشور می شود ، تاکید کرد .
نادرپسنده مدیر کل امور دریایی سازمان بنادر نیز در سخنانی کمک به رعایت استانداردهای ساخت و ساز ساحلی را از مهمترین اهداف این کمیته یاد کرد .
در ادامه محمودحیدری مسئول سواحل و بنادر بندر امیرآباد در گزارشی اهداف و اقدامات منطقه ویژه اقتصادی بندر امیرآباد را در محدوده حاکمیتی خود ارائه کرد.
گفتنی است ؛ بحث و تبادل نظر در خصوص مشکلات و موانع ساماندهی ساخت و سازهای ساحلی و ارائه راهکارهای قانونی بر مبنای استانداردها و سیاستهای سازمان بنادر ، از دیگر بخشهای این نشست بود .

سواحل1

۳۱ خرداد ۱۳۹۷ ۱۳:۲۵
کد خبر : ۴۲,۷۸۳