چهارشنبه ۱۷ خرداد ۱۴۰۲
 
امیرآباد بهترین منطقه برای سرمایه گذاری است
سرمایه گذار صنایع چوبی در بندر امیرآباد در همایش بین المللی توسعه صادرات از مسیر دریای خزر، گفت: شرکت ما سیزدهمین شعبه خود را در ایران برپا کرد و حدود سه سال است که در ایران مشغول فعالیت است.

به گزارش واحد اطلاعات واخبار روابط عمومی؛ بهروز شریف اف تصریح کرد: بندرامیرآباد برای افزایش صادرات به کشورهای حاشیه دریای خزر بهترین موقعیت و ظرفیت محسوب می شود. اتصال این بندر به راه آهن فرصت مناسبی برای فعالیت و سرمایه گذاری در این منطقه را ایجاد کرده است.

وی خاطرنشان کرد: روسیه با جمعیت 140 میلیونی نیاز وافری به میوه ها خشکبار ایران و به ویژه منطقه شمال این کشور دارد. در این سه سال فعالیت ایران و به ویژه بندر امیرآباد را مکان مناسبی برای سرمایه گذاری مطمئن دیدم. همه سرمایه گذاران می توانند امیرآباد را برای سرمایه گذاری انتخاب کنند.

این فعال اقتصادی خاطرنشان کرد: امیرآباد اگرچه بندر جوانی محسوب می شود، اما از امکانات خوبی برخوردار است. یکی از مزیت های بندر امیرآباد این است که مواد اولیه را به این منطقه وارد کنیم و پس از فرآوری به بازارهای خارجی دیگر صادر کنیم.

سرمایه گذار صنایع چوبی در بندر امیرآباد گفت: دسترسی و خدمات اداری در بندر امیرآباد بسیار به ما در انجام سرمایه گذاری کمک کرد و سبب ثبات فعالیت های ما شد. امیدواریم با افزایش این خدمات شاهد بیشتر شدن فعالیت های اقتصادی در بنادر شمالی ایران باشیم.

۲۰ تیر ۱۳۹۷ ۱۷:۲۳
کد خبر : ۴۳,۰۰۱