جمعه ۲ فروردین ۱۳۹۸

امیرآباد بهترین منطقه برای سرمایه گذاری است

امیرآباد بهترین منطقه برای سرمایه گذاری است
سرمایه گذار صنایع چوبی در بندر امیرآباد در همایش بین المللی توسعه صادرات از مسیر دریای خزر، گفت: شرکت ما سیزدهمین شعبه خود را در ایران برپا کرد و حدود سه سال است که در ایران مشغول فعالیت است.

به گزارش واحد اطلاعات واخبار روابط عمومی؛ بهروز شریف اف تصریح کرد: بندرامیرآباد برای افزایش صادرات به کشورهای حاشیه دریای خزر بهترین موقعیت و ظرفیت محسوب می شود. اتصال این بندر به راه آهن فرصت مناسبی برای فعالیت و سرمایه گذاری در این منطقه را ایجاد کرده است.

وی خاطرنشان کرد: روسیه با جمعیت 140 میلیونی نیاز وافری به میوه ها خشکبار ایران و به ویژه منطقه شمال این کشور دارد. در این سه سال فعالیت ایران و به ویژه بندر امیرآباد را مکان مناسبی برای سرمایه گذاری مطمئن دیدم. همه سرمایه گذاران می توانند امیرآباد را برای سرمایه گذاری انتخاب کنند.

این فعال اقتصادی خاطرنشان کرد: امیرآباد اگرچه بندر جوانی محسوب می شود، اما از امکانات خوبی برخوردار است. یکی از مزیت های بندر امیرآباد این است که مواد اولیه را به این منطقه وارد کنیم و پس از فرآوری به بازارهای خارجی دیگر صادر کنیم.

سرمایه گذار صنایع چوبی در بندر امیرآباد گفت: دسترسی و خدمات اداری در بندر امیرآباد بسیار به ما در انجام سرمایه گذاری کمک کرد و سبب ثبات فعالیت های ما شد. امیدواریم با افزایش این خدمات شاهد بیشتر شدن فعالیت های اقتصادی در بنادر شمالی ایران باشیم.

۲۰ تیر ۱۳۹۷ ۱۷:۲۳
تعداد بازدید : ۲۴۴

شبکه های اجتماعی