شنبه ۲۰ خرداد ۱۴۰۲
 
مسئولیت در نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران فرصتی مغتنم جهت ارائه خدمت به مردم / توسعه تجارت بین‌المللی و شکوفاسازی ظرفیت‌های بندرامیرآباد با احیای کریدور بین المللی شمال _جنوب ضرورت تکمیل پروژه های زیرساختی بندرامیرآباد با رویکرد توسعه اقتصاد استان ضرورت تشکیل کمیته تخصصی پیگیری موضوعات مرتبط با اقتصاد دریا / قرارگیری بندر امیرآباد در کریدور بین المللی شمال_جنوب فرصتی مغتنم جهت افزایش ترانزیت کالا از کشورهای حوزه دریای خزر ضرورت ارتباط و همکاری های دوسویه درجهت اعتلای اقتصاد دریا محور پیام مدیرکل بندرامیرآباد به مناسبت رحلت جانسوز امام خمینی (ره) و قیام 15 خرداد پیام تبریک مدیرکل بندرامیرآباد به مناسبت ولادت حضرت امام رضا (علیه السلام) مدیرکل بنادر و دریانوردی امیرآباد منصوب شد پیام مدیرکل بندرامیرآباد به مناسبت سالروز آزادسازی خرمشهر بازدید هیأت تجاری روسی از بندرامیرآباد پیام تبریک مدیرکل بندرامیرآباد به مناسبت روز روابط عمومی و ارتباطات
سامانه جامع مناطق ویژه بندری رونمایی شد
سامانه جامع مناطق ویژه بندری در نخستین همایش بین المللی توسعه صادرات از مسیر دریای خزر رونمایی شد.

به گزارش واحد اطلاعات و اخبار روابط عمومی ؛ معاون اداره کل فاوا سازمان بنادر و دریانورد در معرفی این سامانه با بیان این که در حال حاضر بیشتر فرآیندهای اداری بندری به صورت سامانه ای انجام می شود، گفت: از ویژگی های خوب این سامانه الکترونیکی شدن همه امور خدماتی در مناطق ویژه اقتصادی است. با این سامانه شاهد یکپارچگی ارائه خدمات در مناطق ویژه اقتصادی خواهیم بود.

 حکمت شعار اظهار کرد: با راه اندازی این سامانه مکانیزم جلوگیری از قاچاق کالا در مناطق ویژه اقتصادی نیز ایجاد می شود. معافیت سود بازرگانی تا صد در صد برای مواد اولیه در فرآیند صادرات، صدور مجوز فعالیت برای صادرکنندگان و معافیت مالیات بر ارزش افزوده به میزان 9 درصد هم از از خدمات این سامانه است. این سامانه در حال حاضر با نشانی Ispz.pmo.ir قابل استفاده است.

۲۰ تیر ۱۳۹۷ ۱۷:۵۵
کد خبر : ۴۳,۰۰۵