یکشنبه ۱ اردیبهشت ۱۳۹۸

جلسه معاونت و مدیران امور بندری و اقتصادی سازمان بنادر جهت بررسی و رفع مشکلات سرمایه گذاری و عملیات بندری در بندر امیرآباد

جلسه معاونت و مدیران امور بندری و اقتصادی سازمان بنادر جهت بررسی و رفع مشکلات سرمایه گذاری و عملیات بندری در بندر امیرآباد
با حضور دکتر حسن زاده، عضو هیات عامل و معاون امور بندری و اقتصادی سازمان بنادر و دریانوردی چالشها، موانع و مشکلات پیش روی سرمایه گذاران و صاحبان کالا بررسی شد.

در راستای بررسی چالشها، موانع و مشکلات پیش روی سرمایه گذاران و صاحبان کالا و خدمات، جناب آقای دکتر حسن زاده، عضو محترم هیات عامل و معاون بندری و اقتصادی سازمان بنادر و دریانوردی و هیات همراه مهمان منطقه ویژه اقتصادی بندر امیرآباد بودند.

در این بازدید جناب آقای دکتر حسن زاده ضمن ابراز خرسندی از سرمایه گذاری های انجام شده و پروژه های در حال ساخت و بهره برداری، از اسکله ها و وضعیت تخلیه و بارگیری نیز بازدید نمودند.

به گزارش روابط عمومی بندر امیرآباد، سیاوش رضوانی اظهار داشت: در راستای بررسی و رفع موانع و مشکلات سرمایه گذاران و تسهیل در تخلیه و بارگیری و ترانزیت کالا از بندر امیرآباد از مسئولین محترم سازمان دعوت شد تا ضمن بازدید از پیشرفت پروژه های سرمایه گذاری در خصوص مشکلات پیش رو با ارائه نقطه نظرات سازنده و بررسی کارشناسانه نسبت به رفع مشکلات اقدام گردد.

وی افزود: مسایل و مشکلات از طریق واحدهای مربوطه احصاء و تک تک مواردی که در این بندر دچار چالش بودند بررسی گردید و مقرر شد در کمترین زمان به آنها رسیدگی گردد.

رضوانی گفت: با توجه به برگزاری همایش توسعه صادرات دریایی از مسیر دریای خزر که در تیرماه سال جاری برگزار گردید و فرصت مناسبی را که در اختیار کارشناسان و صاحبان کالا قرار داد و همچنین بازتاب بسیار خوب و ارزنده ای که از این نشست بدست آمد، توانستیم در تنوع کالایی و ترانزیت در بندر امیرآباد رونق ایجاد کرده و در صدد هستیم تا با برگزاری اینگونه همایش ها و جلسات و همچنین با تسهیل در قوانین و مقررات بندری، کالاهای بیشتری جذب و از این مسیر ترانزیت نماییم.

۲۵ مهر ۱۳۹۷ ۱۴:۰۴
روابط عمومی بندر امیرآباد |
تعداد بازدید : ۳۱۹

شبکه های اجتماعی