یکشنبه ۱ اردیبهشت ۱۳۹۸

حضور مهندس سیاوش رضوانی در مراسم صبحگاه نیروهای یگان حفاظت بندرامیرآباد

حضور مهندس سیاوش رضوانی در مراسم صبحگاه نیروهای یگان حفاظت بندرامیرآباد
مدیر منطقه ویژه اقتصادی بندرامیرآباد به همراه معاونین خود ، با حضور در مراسم صبحگاه یگان حفاظت بندرامیرآباد از نیروهای حاضر در میدان سان دید.

به گزارش واحد اطلاعات واخبار روابط عمومی؛ مهندس سیاوش رضوانی در مراسم صبحگاه یگان حفاظت بندرامیرآباد ، یگان حفاظت را چشم بیدار و پیشانی بنادر برشمرد و گفت آن چه که بندر را به عنوان یک بنگاه اقتصادی مطمئن نزد سرمایه گذاران می شناساند امانت داری و حفظ تمامیت کالاهای ورودی و خروجی از بنادر می باشد که این خصوصیت در یگان حفاظت بندرامیرآباد به  خوبی به چشم می خورد.

مدیر بندرامیرآباد با اشاره به اینکه این بندر شریان اصلی اقتصاد مازندران و میزبان تعداد زیادی از صاحبان کالا در طول روز می باشد بر روابط اجتماعی مناسب نیروهای یگان حفاظت با مراجعه کنندگان تأکید کرد.

وی سطح بالای تحصیلات نیروهای یگان حفاظت منطقه ویژه اقتصادی بندرامیرآباد را نقطه قوت این نیرو ارزیابی کرد و به نیروهای مستقر در میدان فراگیری زبان های دیگر را جهت تسهیل در برقراری ارتباط با مشتریان خارجی توصیه کرد.

مهندس رضوانی در پایان از نظم و آراستگی نیروها قدردانی و درجه دو تن از نیروها که به ارتقاء درجه نائل شدند اهدا کرد.

گفتنی است در آغاز این مراسم فرمانده یگان حفاظت بندرامیرآباد محافظ سوم مسعود قنبری گرجی  گزارش عملکرد این نیرو را در هفت ماهه سال جاری ارائه داد.

صبحگاه یگان حفاظت

صبحگاه یگان حفاظت

صبحگاه یگان حفاظت

۱ آبان ۱۳۹۷ ۱۱:۰۷
تعداد بازدید : ۲۷۳

شبکه های اجتماعی