سه شنبه ۱۶ خرداد ۱۴۰۲
 
مراسم جشن میلاد پیامبر اعظم(ص) و هفته وحدت در بندر امیرآباد برگزار شد.
به مناسبت فرارسیدن ولادت حضرت محمد(ص) ، ولادت امام جعفر صادق(ع) و گرامیداشت هفته وحدت مراسم جشنی با حضور حجت الاسلام و المسلمین جباری امام جمعه شهرستان بهشهر ، مدیر و کارکنان منطقه ویژه‌اقتصادی بندرامیرآباد در مسجد محمدرسولله این‌بندر برگزار شد.
به گزارش واحد اطلاعات و اخبار روابط عمومی؛ امام جمعه شهرستان بهشهر در این مراسم طی سخنانی ، حضرت محمد(ص) را دردانه خلقت و خورشید همیشه تابان بشریت برشمرد و گفت خدای متعال با وجود مبارک این مرد بزرگ، مسیر هدایت و تعالی انسان ها را در دین کاملتری نسبت به ادیان دیگر متبلور ساخت.
حجت الاسلام والمسلمین جباری با اشاره به اینکه دشمنان انقلاب اسلامی در پی اختلاف افکنی میان شیعه و سنی هستند افزود ابتکار بی نظیر امام خمینی(ره) در نامگذاری هفته وحدت ، توطئه دشمنان را در این زمینه ناکام گذاشت.
وی پیامبر اعظم (ص) را محور اتحاد و همدلی برادران شیعه و سنی برشمرد و امنیت ، پیشرفت و مقاومت را میوه این درخت اتحاد دانست.
امام جمعه شهرستان بهشهر در ادامه ، مقارن شدن میلاد حضرت محمد،امام جعفر صادق و هفته وحدت با هفته بسیج را مبارک دانست و شجره طیبه بسیج را عصاره تفکر انقلابی حضرت امام خمینی عنوان کرد.
حجت الاسلام جباری با بیان اینکه تفکر بسیجی به عنوان تفکر ناب باید در تمامی اقشار جامعه گسترش یابد از حضور حماسی بسیج در مواقع بحرانی جهت گذر از پیچ های تاریخی انقلاب قدردانی کرد.
وی در پایان از برگزاری مراسم وداع و تشییع پیکر شهدای غواص و مدافع حرم در بندرامیرآباد تقدیر و آن را نشانه ای از قدرشناسی مسئولین و کارکنان این بندر نسبت به شهدا دانست.

 

 

۳۰ آبان ۱۳۹۷ ۱۴:۰۴
کد خبر : ۴۴,۴۲۵