شنبه ۴ خرداد ۱۳۹۸

حضور مسئولین شهرستان های شرق مازندران برای تعامل و سازندگی در بندر امیراباد

حضور مسئولین  شهرستان های شرق مازندران برای تعامل و سازندگی در بندر امیراباد
این بار بازدید فرماندار شهرستان نکا از بندر امیرآباد

دکتر عبدالجواد توحیدی به همراه بخشداران شهرستان نکا از قابلیت ها و توانمندی های منطقه ویژه  اقتصادی بندر امیرآباد بازدید کردند.

به گزارش واحد اطلاعات و اخبار روابط عمومی،مدیر بنادر و دریانوردی و منطقه ویژه اقتصادی امیرآباد در این دیدار ضمن خیر مقدم به فرماندار و بخشداران شهرستان نکا، بندر امیرآباد را دریچه اقتصاد مازندران برشمرد و گفت این بندر با دارا بودن کارخانجات تولید گچ صادراتی، فولاد، کاغذ مرغوب، سورتینگ و بسته بندی و ... واقع در 1060 هکتار اراضی پسکرانه و برخورداری از تجهیزات مدرن تخلیه و بارگیری نقش مهمی را در بخش صنعتی، کشاورزی و حمل و نقل و اقتصاد مازندران ایفا می کند.

مهندس سیاوش رضوانی با اشاره به اینکه یکی از مزیت های بندر امیرآباد ارتباط مستقیم این بندر از راه های مواصلاتی به شهرستان های ساری، نکا و بهشهر می باشد افزود: در راستای مسئولیت اجتماعی بندر امیرآباد، این بندر با کمک سازمان بنادر و دریانوردی اقدام به جاده سازی و در برخی موارد ترمیم جاده های مواصلاتی نموده است. وی در ادامه در تبیین رویکرد بندر امیرآباد، این بندر را متعلق به تمام مردم مازندران دانست و نگاه استانی در تصمیم سازی و اجرای برنامه ها را از ملاک های مجموعه تحت مدیریت خود عنوان کرد.

مهندس رضوانی افق پیشرفت اقتصاد مازندران را در گرو توجه مسئولین استان به بنگاه های بزرگ اقتصادی به خصوص منطقه ویژه اقتصادی بندر امیرآباد عنوان کرد و ضمن تبریک انتصاب آقای حسین زادگان بعنوان سکاندار جدید استانداری مازندران، نگاه ویژه وی را به بزرگترین بندر حاشیه خزر خواستار شد.

در ادامه دکتر توحیدی امکانات بندر امیرآباد را کم نظیر برشمرد و همجواری بندر امیرآباد با صنایع مختلف از قبیل کشتی سازی صدرا، نفت خزر، حفاری شمال و نیروگاه شهید سلیمی را یکی از نقاط قوت این بندر دانست . در پایان فرماندار و بخشداران شهرستان نکا با حضور میدانی در منطقه عملیاتی بندر امیرآباد از ظرفیت های لجستیکی و اقتصادی این بندر بازدید کردند.

۱۳ آذر ۱۳۹۷ ۱۴:۴۸
تعداد بازدید : ۲۹۴

شبکه های اجتماعی