چهارشنبه ۲۹ خرداد ۱۳۹۸

بازدید متولیان عرصه عمران استان از بندرامیرآباد

بازدید متولیان عرصه عمران استان از بندرامیرآباد
مهندس رازجویان سرپرست معاونت عمرانی استاندار،مهندس نظری مدیرکل راه وشهرسازی، مهندس محمدزاده مدیر کل حمل و نقل و پایانه های استان به همراه جمعی دیگر از مسئولین استانی و فرماندار،بخشدار و شهردار شهرستان بهشهر از پروژه های عمرانی منطقه ویژه اقتصادی بندرامیرآباد بازدید کردند.

به گزارش واحد اطلاعات واخبار روابط عمومی؛ مدیربنادرودریانوردی و منطقه ویژه اقتصادی امیرآباد در این بازدید ضمن تبیین  برنامه های بندرامیرآباد در بخش عمرانی، گفت این بندر از آغاز تاسیس ،بی وقفه برنامه های توسعه ای خود‌را ادامه داد و اکنون بندرامیرآباد به عنوان مولود انقلاب اسلامی رکورد بی نظیری را در عمران و توسعه ، در کشور ثبت کرده است.

مهندس رضوانی با اشاره به اینکه بندرامیرآباد سومین بندر کشور از لحاظ وسعت می باشد افزود  احداث ۱۵ پست اسکله ، کارخانه های تولید کالا ، جاده های آسفالته و ریلی، اسکله رورو ریلی و ... را می توان از دستاوردهای مهم مجموعه مدیریتی این بندر در بخش فنی و مهندسی برشمرد.

وی به مسئولیت اجتماعی منطقه ویژه اقتصادی بندرامیرآباد در حوزه های مختلف اشاره و احداث جاده  دسترسی رستمکلا،تعریض جاده گوهرباران_ ورکلا را بخشی از اقدامات این بندر در این بخش عنوان کرد.

مهندس رازجویان نیز در این دیدار پس از بازدید از پروژه ها ، مهندسی ساخت این سازه ها را کم نظیر دانست و با صادرکردن دستورات به مسئولین زیربط بر تسریع تکمیل پروژه های ناتمام تاکید کرد.

مهندس رازجویان

مهندس رازجویان

۴ دی ۱۳۹۷ ۱۴:۵۳
تعداد بازدید : ۲۳۷

شبکه های اجتماعی