دوشنبه ۱۵ خرداد ۱۴۰۲
 
مدیرکل امور دریایی سازمان بنادرودریانوردی مطرح کرد:
بکارگیری ظرفیت شرکت های دانش بنیان در حوزه های تخصصی سازمان
در سال مزین به شعار "حمایت از کالای ایرانی " ، سازمان بنادرودریانوردی بمنظور حمایت از شرکت های دانش بنیان ، از محصولات بومی سازی شده این شرکتها در امور دریایی استفاده خواهد کرد.

به گزارش واحد اطلاعات و اخبار روابط عمومی؛ مدیرکل امور دریایی سازمان بنادر ودریانوردی در همایش معاونین دریایی بنادر کشور در بندرامیرآباد از مجهز شدن تمامی شناورها به پلاک ثبتی از طریق بارکد هوشمند خبر داد و گفت در این راستا با هدف صرفه جویی ارزی ، دستگاه هک لیزری شماره ثبت موتور، بارکد و آرم سازمان  توسط شرکت دانش بنیان داخلی طراحی و ساخته شده است.

دکتر نادر پسنده هوشمندسازی سیستم دریایی ، تقویت نیروی انسانی برجهای کنترل بنادر ، نظارت الکترونیکی بر تمامی آبراههای کشور از طریق رادار، مانیتورینگ و ماهواره ها را بخشی از برنامه معاونت دریایی سازمان بنادرودریانوردی عنوان کرد.

وی همچنین ارتقاء امنیت اسناد ثبتی کشتی ها را مهم ارزیابی و بر هولوگرام دار کردن و لامینیت اسناد کاغذی مشتریان تأکید کرد.

مدیرکل امور دریایی در پایان بندرامیرآباد را با توجه به شاخص های موجود بندری بی نظیر در شمال کشور برشمرد و از میزبانی مناسب منطقه ویژه اقتصادی بندرامیرآباد تقدیر کرد.

۵ دی ۱۳۹۷ ۱۴:۰۳
کد خبر : ۴۴,۸۳۰