شنبه ۲ شهریور ۱۳۹۸
 
کسب مقام توسط تیم تیراندازی و آمادگی جسمانی یگان حفاظت بندرامیرآباد پس از چهارسال
تیم تیراندازی و آمادگی جسمانی یگان‌حفاظت بندرامیرآباد در مسابقات ورزشی نیروهای یگان حفاظت بنادر کل کشور بر سکوی سوم این رقابتها قرار گرفت.

به‌گزارش واحد اطلاعات و اخبار روابط عمومی؛ سیزدهمین دوره از سری مسابقات ورزشی یگان حفاظت بنادر که به مدت دو روز در دو رشته تیراندازی و آمادگی جسمانی به میزبانی مشهد مقدس برگزار شد با معرفی تیم های برتر به کار خود خاتمه داد.

بر اساس این گزارش در بخش تیمی این رقابتها تیم یگان حفاظت منطقه ویژه اقتصادی بندرامیرآباد به سرپرستی محافظ سوم مسعود قنبری ، در مجموع دو رشته با کسب ۱۹۲۶ امتیاز به مقام سوم دست یافت و تیم های بندر بوشهر و بندر امام خمینی(ره) به ترتیب با کسب ۱۹۸۷ و ۱۹۲۷ مقام های  اول و دوم را از آن خود کردند.

بنابراین گزارش در بخش انفرادی این رقابتها نیز در رشته تیراندازی ماده تپانچه اصغر سلیمی مقام اول و در رشته آمادگی جسمانی آقایان محمدرضا باقریان و محمدجعفر انصاری مقام های اول و دوم را کسب کردند.

لازم به ذکر است تیم یگان حفاظت منطقه ویژه اقتصادی بندرامیرآباد در حالی به مقام سوم این رقابت ها دست یافت که ترکیب اصلی خود را با مصدومیت سه ورزشکار در اختیار نداشته است.

۱۲ بهمن ۱۳۹۷ ۱۴:۱۴
کد خبر : ۴۵,۲۹۸