شنبه ۴ خرداد ۱۳۹۸
به مناسبت بزرگداشت هفته زن:

از مقام شامخ بانوان شاغل در بندرامیرآباد تجلیل شد

از مقام شامخ بانوان شاغل در بندرامیرآباد تجلیل شد
اولین دوره اردوی فرهنگی بانوان شاغل در بندر امیرآباد با هدف تجلیل از مقام شامخ زن و مادر و با محوریت عفاف و حجاب در مجتمع تفریحی تالار هوتو تشکیل شد.
به گزارش واحد اطلاعات و اخبار روابط عمومی؛ همزمان با فرا رسیدن ولادت حضرت فاطمه (س) و هفته زن ، بانوان شاغل بندرامیرآباد در قالب اردوی تفریحی و فرهنگی که به همت  واحد امور بانوان این بندر برگزارشد از مجتمع تفریحی تالار هوتو بازدید کردند.
سخنران مدعو در این آیین، با بیان اینکه زن در جوامع اسلامی نقش تعیین کننده ای را جهت استحکام بنیان خانواده ایفا می‌ نماید  گفت تمدن اسلامی با محوریت زن می تواند در غایت آفرینش که همان رسیدن به جامعهء انسانی مطلوب حول خانواده است گام بردارد و  از این  سوء با تمدن های غربی و نیهیلیستی با قدرت مقابله می کند.
این استاد حوزه و دانشگاه با اشاره به اینکه دشمن در فراسوی جنگ نرم ، حجاب ، عفاف ، نجابت و وفاداری بانوان ایرانی را جهت رسیدن به مقاصد شوم شان نشانه گرفتند اظهار داشت بانوان عفیفهء ایرانی با تمسک به الگوی دو عالم بانو فاطمه زهرا(س) می توانند حقانیت خانواده را به عنوان یکی از ارکان مهم جامعه در دنیا عنیت ببخشند.
در ادامه این آیین بانوان با حضور در محوطه این مجتمع تاریخی از آثار غار باستانی هوتو بازدید کردند.
۸ اسفند ۱۳۹۷ ۱۶:۳۷
تعداد بازدید : ۲۶۸

شبکه های اجتماعی