دوشنبه ۱۵ خرداد ۱۴۰۲
 
بندرامیرآباد با حفظ سنت همیشگی در ایام نوروز:
با تمامی امکانات خود پذیرای گردشگران دریایی می باشد
بندرامیرآباد با توجه به مسئولیت حاکمیتی خود در طرح گردشگری دریایی ، نسبت به پلاژها و سواحل تحت‌ پوشش و محدوده دریایی تعیین شده، از اهتمام وافری جهت​ایمن بودن گردشگری دریایی برای مسافران در ایام نوروز برخوردار است.

به گزارش واحد اطلاعات و اخبار روابط عمومی؛ معاون دریایی بندرامیرآباد با بیان اینکه بندر امیرآباد طرح گردشگری دریایی را از ۲۵ اسفند با همکاری دستگاه های ذیربط آغاز کرده است گفت این طرح تا پایان تعطیلات نوروز در ۵ پلاژ فعال گردشگری اعم از فرح آباد ساری و مروارید نکا ادامه خواهد داشت.

مهندس حبیب اله طالبی با اشاره به اینکه سلامت و حفظ جان مسافران در الویت اجرای این طرح می باشد اظهار داشت گروه های نظارت و بازرسی خشکی و دریایی بر مجموعه های تفریحی و  ۷۵ شناور تفریحی مستقر در‌ محدوده منطقه تعریف شده گردشگری دریایی نظارت می کنند.

وی با تصریح بر اینکه تاکنون و با توجه به نامساعد بودن شرایط جوی ،هیچ گونه حادثه دریایی گزارش نشده است یادآور شد مسافران و گردشگران دریایی در صورت مشاهده حادثه می توانند با شماره تماس شبانه روزی ۱۵۵۰ مرکز جستجو و نجات دریایی بندرامیرآباد (MRCC) تماس گرفته تا کادر مجرب این مرکز با شناور آماده به کار ناجی_۱ به کمک حادثه دیدگان بشتابند.

کاپیتان طالبی در پایان با یادآوری اینکه شرایط جوی نا مناسب در روزهای آینده ادامه دارد از گردشگران دریایی خواست با رعایت نکات ایمنی و همکاری با مامورین اجرای طرح گردشگری دریایی، خاطرات خوشی را از این سفر برای خود رقم بزنند.

 

گردشگری

گردشگری

گردشگری

۴ فروردین ۱۳۹۸ ۲۳:۳۱
کد خبر : ۴۶,۰۲۹