پنج شنبه ۳۰ خرداد ۱۳۹۸

ابراز همدردی مدیران سازمان بنادر دریانوردی با مردم سیل زده استان های شمالی

ابراز همدردی مدیران سازمان بنادر دریانوردی با مردم سیل زده استان های شمالی
بندرامیرآباد همسو با مردم و دیگر ارگان ها ، به کمک هموطنان سیل زده گلستانی و مازندرانی شتافت.

به گزارش واحد اطلاعات و اخبار روابط عمومی؛ مدیر منطقه ویژه اقتصادی بندرامیرآباد و مهندس اله یار عضو محترم هیات عامل و معاون مهندسی و توسعه امورزیربنایی سازمان بنادر دریانوردی با حضور در مناطق سیل زده از نزدیک با حادثه دیدگان سیل اخیر دیدار و ابراز همدردی کردند.

مهندس اله یار در این دیدار از آمادگی کامل سازمان بنادرودریانوردی برای ارائه هرگونه کمک و امداد رسانی به مناطق سیل زده خبر داد و گفت شیب کم شهرهای آسیب دیده از جمله شهرستان های آق قلا و گمیشان موجب شد تا فروکش شدن حجم تجمعی روان آب ها به کندی انجام شود.

مهندس سیاوش رضوانی نیز در این دیدار با بیان اینکه بندرامیرآباد از زمان وقوع سیل در آماده باش کامل به سر می‌برد از مردم خواست با توجه به سامانه بارشی جدیدی که در راه است از حضور در حاشیه رودخانه ها و مسیل ها خودداری نمایند تا هرگونه خطرات احتمالی دفع شود.

لازم به ذکر است بندرامیرآباد از ساعات اولیه وقوع سیل آمادگی کامل خود را جهت هرگونه کمک به هم وطنان اعلام و تجهیزات و ابزارهای مورد نیاز از قبیل جرثقیل،ماشینهای لجستیکی و کمک های نقدی و غیر نقدی را جهت امداد رسانی به مناطق سیل زده  ارسال کرده است.

سیل آق قلا

سیل آق قلا

۱۰ فروردین ۱۳۹۸ ۱۷:۰۰
تعداد بازدید : ۱۸۰

شبکه های اجتماعی