پنج شنبه ۳۰ خرداد ۱۳۹۸

در بازدید مدیرکل امور دریانوردان از بندر امیرآباد مطرح شد:

در بازدید مدیرکل امور دریانوردان از بندر امیرآباد مطرح شد:
مدیرکل امور دریانوردان و سازمانهای تخصصی بین المللی سازمان بنادرودریانوردی در بازدید از بندر امیرآباد در جریان چگونگی اجرای طرح گردشگری دریایی نوروز۹۸ قرار گرفت.

به گزارش واحد اطلاعات و اخبار روابط عمومی؛ مهندس مرزبان در این بازدید با حضور میدانی در پلاژهای فرح آباد ساری و مروارید نکا ، محل اجرای طرحهای گردشگری دریایی این بندر، از نزدیک شاهد کیفیت و نحوه چگونگی  اجرای این طرح توسط ماموران و کارکنان بندرامیرآباد بوده است.

مدیرکل امور دریانوردان و سازمانهای تخصصی بین المللی سازمان بنادر و دریانوردی، اجرای طرح گردشگری دریایی با مسئولیت بندرامیرآباد در نوروز ۹۸ را مطلوب برشمرد و گفت با توجه به دامنه وسیع ساحلی در منطقه ، بندرامیرآباد تجارب موفق و کم نظیری را در اجرای بهینه این طرح در سنوات گذشته به ثبت رسانده است.

وی به جاری شدن سیل اخیر در مازندران اشاره کرد و اظهار داشت با وجود شرایط بد جوی و حجم بی سابقه باران ، گردشگران دریایی با تدبیر عوامل طرح ، بدون هیچ گونه حادثه ای سفر خود را ادامه دادند.

این مقام مسئول در پایان با بیان اینکه ، برنامه ریزی ها جهت اجرای بهینه و ارتقا کیفیت طرح گردشگری دریایی برای تعطیلات تابستان ۹۸  در حال تبیین می باشد ابراز امیدواری کرد که تا پایان تعطیلات نوروز ، شاهد هیچ گونه حادثه ای در منطقه نباشیم.

گردشگری دریایی

گردشگری دریایی

گردشگری دریایی

گردشگری دریایی

گردشگری دریایی

۱۰ فروردین ۱۳۹۸ ۱۷:۳۲
تعداد بازدید : ۱۸۷

شبکه های اجتماعی