چهارشنبه ۱۷ خرداد ۱۴۰۲
 
بازدید مدیران سازمان بنادر و دریانوردی از بزرگترین بندر شمال کشور
معاون مهندسی و توسعه امور زیربنایی و مدیرکل تجهیزات سازمان بنادر و دریانوردی با حضور در بندرامیرآباد ضمن بازدید از پروژه های عمرانی سال نو را به کارکنان شناورهای مستقر در اسکله ها، تبریک گفتند

به گزارش واحد اطلاعات و اخبار روابط عمومی؛ مهندس اله یار عضو هیات عامل و معاون مهندسی و توسعه امور زیربنایی سازمان بنادر و دریانوردی به همراه مهندس منتصر کوهساری مدیرکل تجهیزات این سازمان از بندرامیرآباد بازدید کرد.

معاون مهندسی و توسعه امور زیربنایی سازمان بنادر و دریانوردی در این بازدید که پس از دیدار روز گذشته با مردم سیل زده استان های شمالی مازندران و گلستان انجام شد ، در جریان پیشرفت پروژه ها و نحوه  چگونگی خدمات رسانی به مسافران نوروزی و عملکرد تیم های عملیاتی دریایی و بندری در ایام تعطیلات نوروز  قرار گرفت.

حضور عضو هیات عامل سازمان بنادر دریانوردی در بندرامیرآباد که مقارن شده با رکورد شکنی این بندر در تخلیه و بارگیری ۲۴ ساعته کالا در ایام تعطیلات ، موجب شد تا مسئولین بندر امیرآباد گزارشی از نحوه دستیابی به این رکورد ، به ایشان ارائه دهند.

مهندس اله یار در پایان بازدید خود با حضور در شناورهای مستقر در اسکله های بندرامیرآباد ضمن تبریک سال نو به کاپیتان و خدمه شناورها، سال خوبی را برای  ایشان آرزو کرد.

اللهیار نوروز 98

اللهیار نوروز 98

اللهیار نوروز 98

 

۱۲ فروردین ۱۳۹۸ ۰۲:۲۹
کد خبر : ۴۶,۱۱۳