شنبه ۱۶ آذر ۱۳۹۸
 
با حضور مهندس رضوانی و معرفی پتانسیل ها و توانمندی های بندر امیرآباد به مدت دو روز صورت پذیرفت دیدارمدیران بندرامیرآباد با نماینده ولی فقیه درمازندران تخلیه بیش از 7 میلیون تن غلات طی 3 سال گذشته در بندرامیرآباد بازدید وزیر صنعت ، معدن و تجارت از منطقه ویژه اقتصادی بندرامیرآباد تقدیر از بسیجیان نمونه منطقه ویژه اقتصادی بندرامیرآباد پهلودهی بیش از 640 فروند کشتی در بندرامیرآباد / حمایت از شرکت های دانش بنیان در راستای ارتقاء توانمندی شرکت های داخلی / برداشت لای به میزان بیش از 280 هزار مترکعب از حوضچه ها و کانال های دسترسی / عملیاتی شدن طرح"معماری فرایند عملیات راهنمایی" در آینده نزدیک / اجرای مانور ملی جستجو و نجات و مقابله با آلودگی آب دریا در دی ماه سال جاری در بندرامیرآباد دوره های آموزشی اشاعه فرهنگ حفاظت از محیط زیست دریا در مدارس شهرستان بهشهر برگزار شد مطالعات رژیم رسوب گذاری دریای خزر تدقیق می شود از کارکنان اهل تسنن بندرامیرآباد تقدیر شد عملکرد بخش های مختلف بندرامیرآباد مورد بررسی قرار گرفت
دیدار نوروزی مدیر منطقه ویژه اقتصادی بندرامیرآباد با کارکنان
مهندس سیاوش رضوانی به همراه معاونین و جمعی از اعضای شورای اداری ، سال نو را به همکاران در واحدهای مختلف و شرکت های مستقر در بندرامیرآباد ، تبریک و برای آن ها آرزوی موفقیت کرد.

به گزارش واحد اطلاعات و اخبار روابط عمومی ؛ در این دیدار ، مسئولین بندرامیرآباد با حضور در مجموعه دریایی ضمن تبریک سال نو ، از تلاش و کوشش همکاران در اجرای موفقیت آمیزطرح گردشگری دریایی که بدون حادثه دریایی به پایان رسید ، تقدیر کردند.

در ادامه این دیدار نوروزی ، مهندس رضوانی با حضور در ادارات زیرمجموعه بندری ، اداری و مالی و فنی و مهندسی ، یگان حفاظت ، روابط عمومی و ... با کارکنان این واحد ها ، در محیطی صمیمی به گفتگو نشست.

مدیربندرامیرآباد با اشاره به رهنمودهای مقام معظم رهبری و نامگذاری سال 98  به عنوان سال   " رونق تولید "  تصریح کرد  بسیاری از فعالیتهای این بندر باید در راستای تحقق اقتصاد مقاومتی و کمک به بهبود تولید در کشور باشد و امسال نیز بیش از پیش با شدت بیشتری در این مسیر گام برداشته شود.

مهندس رضوانی در پایان ضمن قدردانی از تمامی کارکنان و مدیران بندرامیرآباد برای موفقیت های کسب شده در سال 97  ، بر هدف گذاری و تعیین شاخص و جدیت در عمل ، جهت پیشبرد اهداف سازمانی در سال جاری تاکید کرد.

دیدار نوروزی

دیدار نوروزی

دیدار نوروزی

 

۱۷ فروردین ۱۳۹۸ ۱۴:۲۷
کد خبر : ۴۶,۱۴۵