سه شنبه ۱۶ خرداد ۱۴۰۲
 
دیدار نوروزی مدیر منطقه ویژه اقتصادی بندرامیرآباد با کارکنان
مهندس سیاوش رضوانی به همراه معاونین و جمعی از اعضای شورای اداری ، سال نو را به همکاران در واحدهای مختلف و شرکت های مستقر در بندرامیرآباد ، تبریک و برای آن ها آرزوی موفقیت کرد.

به گزارش واحد اطلاعات و اخبار روابط عمومی ؛ در این دیدار ، مسئولین بندرامیرآباد با حضور در مجموعه دریایی ضمن تبریک سال نو ، از تلاش و کوشش همکاران در اجرای موفقیت آمیزطرح گردشگری دریایی که بدون حادثه دریایی به پایان رسید ، تقدیر کردند.

در ادامه این دیدار نوروزی ، مهندس رضوانی با حضور در ادارات زیرمجموعه بندری ، اداری و مالی و فنی و مهندسی ، یگان حفاظت ، روابط عمومی و ... با کارکنان این واحد ها ، در محیطی صمیمی به گفتگو نشست.

مدیربندرامیرآباد با اشاره به رهنمودهای مقام معظم رهبری و نامگذاری سال 98  به عنوان سال   " رونق تولید "  تصریح کرد  بسیاری از فعالیتهای این بندر باید در راستای تحقق اقتصاد مقاومتی و کمک به بهبود تولید در کشور باشد و امسال نیز بیش از پیش با شدت بیشتری در این مسیر گام برداشته شود.

مهندس رضوانی در پایان ضمن قدردانی از تمامی کارکنان و مدیران بندرامیرآباد برای موفقیت های کسب شده در سال 97  ، بر هدف گذاری و تعیین شاخص و جدیت در عمل ، جهت پیشبرد اهداف سازمانی در سال جاری تاکید کرد.

دیدار نوروزی

دیدار نوروزی

دیدار نوروزی

 

۱۷ فروردین ۱۳۹۸ ۱۴:۲۷
کد خبر : ۴۶,۱۴۵