پنج شنبه ۳۰ خرداد ۱۳۹۸

حضور فعال بندرامیرآباد در نخستین نمایشگاه بین المللی توانمندی های صادراتی مازندران

حضور فعال بندرامیرآباد در نخستین نمایشگاه بین المللی توانمندی های صادراتی مازندران
غرفه منطقه ویژه اقتصادی بندرامیرآباد با حضور مدیران خود ، بی وقفه میزبان تولیدکنندگان ، مقامات استانی ، مهمانان خارجی و رسانه های داخلی و خارجی در اولین نمایشگاه بین المللی توانمندی های صادراتی مازندران بوده است.

به گزارش واحد اطلاعات و اخبار روابط عمومی ؛ نمایشگاه بین المللی توانمندی های صادراتی استان که با مشارکت استانداری ، اتاق بازرگانی،صنایع،معادن،کشاورزی مازندران و وزارت امور خارجه به مدت ۴ روز در ساری در حال برگزاری است  منطقه ویژه اقتصادی بندرامیرآباد و تولید کنندگان و شرکت های بازرگانی داخلی و خارجی حضور دارند.

بنابراین گزارش، این نمایشگاه که توسط استاندار و نماینده ولی فقیه در استان افتتاح شد منطقه ویژه اقتصادی بندرامیرآباد نیز با عرضه توانمندی ها و قابلیت های ترانزیتی ، لجستیکی و توان بالای تخلیه و بارگیری خود میزبان بازدیدکنندگان خواهد بود.

در روز نخست این نمایشگاه مدیر بندرامیرآباد با حضور در غرفه این بندر از  نزدیک با مهمانان ، تجار و خبرنگاران داخلی و خارجی دیدار و به رایزنی اقتصادی و تعامل دوجانبه و چندجانبه فی مابین بندرامیرآباد و سرمایه گذاران و صاحبان کالا پرداخت.

این گزارش همچنین می افزاید در روز نخست نمایشگاه بین المللی توانمندی های صادراتی استان، استاندار مازندران و جمعی از مدیران کل ستادی و دستگاه های اجرایی و اقتصادی استان از غرفه بندرامیرآباد بازدید کردند.

گفتنی است در حاشیه این نمایشگاه ، هجدهمین نشست شورای بین المللی همکاری تجاری اتاق های بازرگانی و صنعت کشورهای حاشیه دریای خزر I.C.B.C با حضور روسای اتاق بازرگانی استان های کشور و روسای اتاق بازرگانی کشورهای دریای خزر در بابلسر برگزار شد.

نمایشگاه

نمایشگاه

نمایشگاه

نمایشگاه

نمایشگاه

نمایشگاه

نمایشگاه

نمایشگاه

نمایشگاه

 

 

۲۱ خرداد ۱۳۹۸ ۱۲:۰۲
تعداد بازدید : ۱۷۱

شبکه های اجتماعی