شنبه ۲ شهریور ۱۳۹۸
 
حضور فعال بندرامیرآباد در نخستین نمایشگاه بین المللی توانمندی های صادراتی مازندران
غرفه منطقه ویژه اقتصادی بندرامیرآباد با حضور مدیران خود ، بی وقفه میزبان تولیدکنندگان ، مقامات استانی ، مهمانان خارجی و رسانه های داخلی و خارجی در اولین نمایشگاه بین المللی توانمندی های صادراتی مازندران بوده است.

به گزارش واحد اطلاعات و اخبار روابط عمومی ؛ نمایشگاه بین المللی توانمندی های صادراتی استان که با مشارکت استانداری ، اتاق بازرگانی،صنایع،معادن،کشاورزی مازندران و وزارت امور خارجه به مدت ۴ روز در ساری در حال برگزاری است  منطقه ویژه اقتصادی بندرامیرآباد و تولید کنندگان و شرکت های بازرگانی داخلی و خارجی حضور دارند.

بنابراین گزارش، این نمایشگاه که توسط استاندار و نماینده ولی فقیه در استان افتتاح شد منطقه ویژه اقتصادی بندرامیرآباد نیز با عرضه توانمندی ها و قابلیت های ترانزیتی ، لجستیکی و توان بالای تخلیه و بارگیری خود میزبان بازدیدکنندگان خواهد بود.

در روز نخست این نمایشگاه مدیر بندرامیرآباد با حضور در غرفه این بندر از  نزدیک با مهمانان ، تجار و خبرنگاران داخلی و خارجی دیدار و به رایزنی اقتصادی و تعامل دوجانبه و چندجانبه فی مابین بندرامیرآباد و سرمایه گذاران و صاحبان کالا پرداخت.

این گزارش همچنین می افزاید در روز نخست نمایشگاه بین المللی توانمندی های صادراتی استان، استاندار مازندران و جمعی از مدیران کل ستادی و دستگاه های اجرایی و اقتصادی استان از غرفه بندرامیرآباد بازدید کردند.

گفتنی است در حاشیه این نمایشگاه ، هجدهمین نشست شورای بین المللی همکاری تجاری اتاق های بازرگانی و صنعت کشورهای حاشیه دریای خزر I.C.B.C با حضور روسای اتاق بازرگانی استان های کشور و روسای اتاق بازرگانی کشورهای دریای خزر در بابلسر برگزار شد.

نمایشگاه

نمایشگاه

نمایشگاه

نمایشگاه

نمایشگاه

نمایشگاه

نمایشگاه

نمایشگاه

نمایشگاه

 

 

۲۱ خرداد ۱۳۹۸ ۱۲:۰۲
کد خبر : ۴۶,۸۹۱