پنج شنبه ۲۵ مهر ۱۳۹۸
 
مدیرکل سرمایه گذاری سازمان بنادرودریانوردی در بازدید از بندرامیرآباد تاکید کرد:
بندرامیرآباد سودای سرمایه گذاران داخلی و خارجی
دکتر صادقی نژاد در طی سفر خود به بندرامیرآباد در جریان سرمایه گذاری های انجام شده و نحوه پیشرفت و پیشبرد آن ها منطبق با اهداف سازمان بنادر ودریانوردی قرار گرفت.

به گزارش واحد اطلاعات و اخبار روابط عمومی؛ مدیرکل سرمایه گذاری سازمان بنادر ودریانوردی در جلسه ای با مدیران بندرامیرآباد ، عملکرد این بندر را در مقایسه با بنادر دیگر مناسب ارزیابی کرد گفت: در بندر نوپایی چون بندرامیرآباد که  ماحصل تلاش متخصصان ایرانی است، این حجم از سرمایه گذاری کم نظیر است.

مهندس صادقی نژاد یکی از مزیت های ویژه بندرامیرآباد را نسل سومی بودن آن برشمرد و هزار و ۶۰ هکتار اراضی پسکرانه با مزایای منطقه ویژه اقتصادی را فرصتی مناسب برای جذب بیشتر سرمایه گذاران ، اعم از داخلی و خارجی دانست.

وی همچنین در بازدید از منطقه ویژه و سرمایه گذاریهای انجام شده، به وجود صنایع کوچک و بزرگ در بندرامیرآباد اشاره و خاطرنشان کرد با توجه به حجم بالای ظرفیت ها و قابلیت های کشاورزی ، گردشگری و صنعتی در مازندران، وجود صنایع کوچک را  موجب رونق صنایع بزرگ در این بندر و منطقه عنوان کرد و ضمن بررسی چالش های پیش روی سرمایه گذاران و ابراز رضایت از اقدامات انجام شده اظهار داشت سازمان بنادر و دریانوردی آمادگی آن را دارد تا بصورت مستمر جلساتی را برای تسهیل و کمک  همه جانبه به سرمایه گذاران ارائه نماید.

مدیرکل سرمایه گذاری سازمان بنادر با بیان اینکه بندرامیرآباد قابلیت جذب سرمایه گذار در تمام بخش ها را دارد از جمع بندی نهایی تعیین سرمایه گذار فعال در بخش گردشگری برای ۲۵ هکتار زون گردشگری این بندر با تلاش مدیریت بندرامیرآباد در آینده نزدیک خبر داد.

مدیر منطقه ویژه اقتصادی بندرامیرآباد نیز در ادامه این جلسه گزارشی از حجم سرمایه گذاری های انجام شده در این بندر ارائه کرد که بر این اساس میزان سرمایه گذاری بهره برداری شده بخش خصوصی تا پایان سال ۹۷  را 6900  میلیارد ریال ، سرمایه گذاری در حال ساخت را6700 میلیارد ریال و میزان قرارداد سرمایه گذاری در حال مذاکره و در دست اقدام در سال جاری را 2270میلیارد ریال برشمرد.

مهندس سیاوش رضوانی در پایان این جلسه با تاکید بر منویات مقام معظم رهبری در راستای اقتصاد مقاومتی  و رونق تولید تصریح کرد؛ امیدواریم با همت و حمایت همه جانبه مسئولان سازمانی و استانی همچنان در راه پیشرفت و افزایش جذب سرمایه گذاران داخلی و خارجی  در بنادر گامهای موثری برداریم.

صادقی نژاد

صادقی نژاد

صادقی نژاد

صادقی نژاد

صادقی نژاد

 صادقی نژاد

صادقی نژاد

صادقی نژاد

صادقی نژاد

صادقی نژاد

صادقی نژاد

۲۶ تیر ۱۳۹۸ ۰۹:۱۸
کد خبر : ۴۷,۳۲۸