سه شنبه ۱۶ خرداد ۱۴۰۲
 
مدیرمنطقه ویژه اقتصادی بندرامیرآباد بیان کرد:
قلم خبرنگاران معنای بخش واقعی صداقت در جامعه
مدیربنادرودریانوردی ومنطقه ویژه اقتصادی امیرآباد در پیام خود به مناسبت روز خبرنگار ، خبرنگاران این مرزوبوم را وارثان و صاحبان قلمی دانست که دربازتاب رویدادها ، از جان خود برای روشن نگه داشتن چراغ اطلاع رسانی دریغ نمی کنند.

به گزارش واحد روابط عمومی بندرامیرآباد؛ سیاوش رضوانی به مناسبت فرا رسیدن  17 مرداد ماه روز "خبرنگار" پیام تبریکی را خطاب به خبرنگاران و اصحاب رسانه صادر کرد ، در این پیام رضوانی با بیان اینکه خبرنگاران اسوه های صداقت و راستی ، تلاشگران بی ادعا و سفیران بیدار مردم می باشند گفت اصحاب رسانه با تقدیم عزیزترین های خود همچون شهیدان صارمی ، افشار جلوه ای بی نظیر از آرمان های انقلاب اسلامی را به نمایش گذاشتند.

مدیر بندرامیرآباد در بخش دیگری از پیام خود با اشاره به اینکه خبرنگاران در سرویس های مختلف خبری اعم از اقتصادی ، سیاسی ، اجتماعی و ... در خط مقدم حوادث و رویدادهای خبری قرار دارند اظهار داشت خبرنگاری شغل، حرفه، هنر و عشق است، هنری و عشقی که خبرنگار باید با جان و دل عاشق آن باشد تا بتواند در این زمینه موفق باشد.

وی در پایان اظهار داشت « بی شک،دستیابی به قله‌های پیشرفت،سربلندی و سعادت کشور ، مراقبت از منافع ملی ، مصالح مردم و  آرمان‌های ارزشمند انقلاب اسلامی در این برهه از تاریخ جز با حق‌جویی، صدق و مجاهدت در عرصه آگاهی ممکن نمی‌شود ، از خدای متعال  تداوم عزت و اهتمام مسئولانه شما را در روایت صحیح رویدادها و حق گویی در عرصه آگاهی مسئلت دارم.»

۱۶ اَمرداد ۱۳۹۸ ۱۴:۲۶
کد خبر : ۴۷,۵۸۲