یکشنبه ۶ بهمن ۱۳۹۸
 
با حضور مقامات کشوری و استانی:
آیین گرامیداشت روز  دریای خزر برگزار شد
مراسم گرامیداشت روز دریای خزر با حضور مقامات کشوری و استانی و با همت دستگاه های مرتبط با دریا در شهرستان بابلسر برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی بنددامیرآباد؛ این مراسم در روز ۲۴ مرداد ماه برگزار و در آن احمد لاهیجان زاده معاون محیط زیست دریایی و تالاب های سازمان محیط زیست ،  مدیران کل و ستادی استان و نمایندگان شرکت های مردم نهاد مرتبط با دریا حضور داشتند.

این همایش یک روزه با حضور مهمانان داخلی و خارجی در بابلسر برگزار و با برپایی نمایشگاه ادامه پیدا کرد. بنابراین گزارش بندر امیرآباد با حضور در این نمایشگاه تجهیزات مقابله با آلودگی را به نمایش گذاشت و طالبی معاون دریایی منطقه ویژه اقتصادی امیرآباد در خصوص اقدامات زیست محیطی بندر در حوزه دریایی و خشکی توضیحاتی ارائه داد. از دیگر برنامه های حاشیه برگزاری نمایشگاه که با استقبال گرم بازدیدگنندگان و مسافرین همراه بود اجرای مانور مشترک مقابله با آلودگی در دریا و همچنین مسابقات بومی محلی و جمع آوری زباله در سواحل دریای خزر بوده است.

بر اساس این گزارش مدیرکل محیط زیست استان مازندران نیز در این آیین از عملکرد و تعامل همه جانبه بندرامیرآباد با این اداره کل قدردانی کرد.

 

 

روز دریای خزر
روز دریای خزر
روز دریای خزر

۲۵ مرداد ۱۳۹۸ ۱۷:۵۱
کد خبر : ۴۷,۶۴۵