شنبه ۵ بهمن ۱۳۹۸
 
تجلیل از آزادگان شاغل در بندر خرمشهر
همزمان با سالروز بازگشت آزادگان سرافراز به میهن اسلامی از آزادگان شاغل در بندر خرمشهر تجلیل شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل بندر و دریانوردی خرمشهر، با حضور معاونان  بندر خرمشهر از کارکنان آزاده این اداره کل با اهداء لوح سپاس تقدیر شد.

معاون فنی و مهندسی بندر خرمشهرضمن تبریک میلاد با سعادت امام علی النقی الهادی(ع) و تقارن این میلاد فرخنده با سالروز ورود آزادگان سرافراز به میهن اسلامی اظهار کرد: دشواری،صبر و استقامت عزیزان آزاده در طول دوران طاقت فرسای اسارت باعث خلق حماسه جاودان زمانه شد.

صالح کوثری زاده موفقیت کنونی مجتمع بندری خرمشهر را مدیون استقامت و دلاوری های رزمندگان اسلام در سال های دفاع مقدس دانست.

وی تصریح کرد: اگر رشادت های آزادگان سرافراز و شهدای عالی مقام نبود امروز کشور ما در امنیت و آرامش بسر نمی برد.

در ادامه رییس حوزه فرهنگی نیز ضمن گرامیداشت سالروز ورود آزادگان به کشور گفت: ایران اسلامی دوران سخت و طاقت فرسای جنگ تحمیلی را با عزت و اقتدار پیمود و شهدا، رزمندگان و ایثارگران توانستند حماسه آفرینی ارزنده ای صورت دهند.

حجه الاسلام کریم باویه اظهار داشت: همه ملت ایران مدیون و مرهون خون شهدا، آرمان‌های امام و رهبری، خانواده‌های شهدا و ایثارگران و شما آزادگان سرافراز هستند که هم در دفاع بودید و هم در اسارت، هم در جنگ شجاعانه جنگیدیدو هم در اسارت مردانه ایستادید و پشت به نظام انقلاب و مردم نکردید.

۲۶ مرداد ۱۳۹۸ ۱۶:۰۰
روابط عمومی |
کد خبر : ۴۷,۶۵۹