سه شنبه ۱۶ خرداد ۱۴۰۲
 
مدیر منطقه ویژه اقتصادی بندرامیرآباد:
نیروی انتظامی مصداق بارز آرامش در جامعه است
مدیر بندرامیرآباد نیروی انتظامی را مصداق بارز آرامش در جامعه برشمرد که رهاورد کارشان امنیت پایدار در کشور می باشد.

به گزارش روابط عمومی بندرامیرآباد؛ سیاوش رضوانی به مناسبت 13 مهرماه فرارسیدن روز نیروی انتظامی ، پیام تبریکی را خطاب به یگان حفاظت منطقه ویژه اقتصادی بندرامیرآباد صادر کرد ، در این پیام مدیر بندرامیرآباد نیروی انتظامی را نیرویی فراسو و مقتدری دانست که امنیت کشور را در تمام بخشهای اقتصادی ، اجتماعی ، فرهنگی و ... فراهم می کنند.

وی یگان حفاظت سازمان ها و ادرات را به عنوان یکی از زیرمجموعه های ناجا که مسئول حفاظت و امنیت ارگان های متبوع خود می باشند مهم ارزیابی کرد و اظهار داشت یگان حفاظت بندرامیرآباد با تمام توان خود و با تلاش شبانه روزی همکاران در این نیرو توانسته محیط اقتصادی امنی را برای سرمایه گذاران و صاحبان کالا رقم بزند.

مدیر بندرامیرآباد در بخش دیگر پیام خود خطاب به فرماندهی یگان حفاظت این بندر خواستار ارتباط تنگاتنگ این یگان با سازمان ها ، نیروهای نظامی و انتظامی استان و  بخصوص نیروهای یگان حفاظت سایر بنادر شد و بر آموزش عمومی و تخصصی کارکنان این یگان بر اساس استانداردهای ناجا تاکید کرد.

 این مقام مسئول در پایان اظهار داشت «هفته نیروی انتظامی را به فرماندهی انتظامی استان مازندران و شهرستان بهشهر ، تمامی کارکنان در بخش های مختلف نیروی انتظامی ،فرماندهی دریابانی امیرآباد و همکاران پر تلاشم در یگان‌حفاظت بندرامیرآباد تبریک می گویم و موفقیت و سلامتی روز افزون شما را از خدای متعال خواستارم.»


نیروی انتظامی
نیروی انتظامی

 

۱۳ مهر ۱۳۹۸ ۰۸:۵۸
کد خبر : ۴۸,۱۷۲