یکشنبه ۶ بهمن ۱۳۹۸
 
بندرامیرآباد ، حجت الاسلام محمدی لائینی ، نماینده ولی فقیه در استان ، سیاوش رضوانی ، امام جمعه ساری ، مدیر بندرامیرآباد
در پی انتصاب حجت الاسلام والمسلمین محمدی لائینی به عنوان نماینده ولی فقیه در مازندران و امامت جمعه ساری، جمعی از مدیران بندرامیرآباد با وی دیدار کردند.

 

به گزارش روابط عمومی بندرامیرآباد ؛ صبح امروز (11 آذرماه 98)  سیاوش رضوانی مدیر منطقه ویژه اقتصادی بندرامیرآباد به همراه  جمعی از اعضای شورای اداری این بندر با حضور در دفتر حجت الاسلام والمسلمین محمدی لائینی با وی دیدار و درباره مسائل اقتصادی منطقه گفتگو کردند.

مدیر بندرامیرآباد در این دیدار ضمن قدردانی از زحمات و تلاش های آیت لله طبرسی در دوران تصدی ، انتصاب فاضل گرانقدر حجت الاسلام والمسلمین محمدی لائینی به نمایندگی ولی فقیه در استان و امامت جمعه شهرستان ساری را تبریک گفت و ابراز امیدواری کرد این انتصاب نقطه عطف و سرآغاز تحولی عظیم در راستای اجرای منویات مقام معظم رهبری  در استان مازندران باشد.

سیاوش رضوانی ضمن ارائه گزارشی از عملکرد و تبیین برنامه های اقتصادی بندرامیرآباد ، خطاب به حجت الاسلام والمسلمین محمدی لایینی اظهارداشت مجموعه بندرامیرآباد آمادگی کامل خود را همچون گذشته جهت اعتلای اقتصاد مازندران اعلام می دارد و در این زمینه از هیچ تلاش و کوششی فرو گذار نخواهد بود.

نماینده ولی فقیه در مازندران نیز با بیان اینکه " با بندرامیرآباد به واسطه نزدیکی جغرافیایی با زادگاهم و حضورم در امامت جمعه شهرستان نکا آشنایی نسبی دارم " گفت بندرامیرآباد یکی از نقاط قوت اقتصادی مازندران است که با توجه به گزارش ارائه شده توسط مدیریت بندرامیرآباد و سهم نخست این بندر در بخش صادرات ، واردات و میزان تخلیه و بارگیری کالا در میان بنادر شمالی نشان از ظرفیت و توانمندی بالای این بندر دارد که باید در جهت محرومیت زدایی بخش های صنعتی اقتصادی مازندران از این قابلیت به نحو احسن بهره برد.

امام جمعه مرکز استان با اشاره به اینکه بندرامیرآباد توان آن را دارد که با  امکانات لجستیکی ، بندری ، دریایی و سرمایه گذاری خود ، سطح اقتصادی صنایع کوچک ، بزرگ و همچنین صنایع تبدیلی در بخش های کشاورزی و تولیدی در استان را ارتقاء بخشد تأکید کرد تمام این فعالیت ها باید در چارچوب اقتصاد مقاومتی انجام شود تا  شکوفایی اقتصاد منطقه را  شاهد باشیم.

دیدار با نماینده ولی فقیه

۱۱ آذر ۱۳۹۸ ۱۷:۴۰
کد خبر : ۴۸,۶۸۶