سه شنبه ۹ خرداد ۱۴۰۲
 
معاون برنامه ریزی و توسعه منابع بندرامیرآباد در بازدید هیأت روسی تأکید کرد:
حسین عظیمی ، بندرامیرآباد ، هیأت روسی ، ترانزیت کالا ، سامارا روسیه
معاون برنامه ریزی و توسعه منابع در بازدید هیأت بازرگانی روسی از استان سامارای روسیه ضمن تبیین قابلیت ها و توانمندیهای بندرامیرآباد بر توسعه حمل و نقل و ترانزیت کالاهای کانتینری میان ایران و روسیه و سایر کشورهای حاشیه دریای خزر تأکید کرد.

به گزارش روابط عمومی بندرامیرآباد ؛ حسین عظیمی صبح امروز ( 20 آذرماه 98 ) در جمع بازرگانان روسی  با بیان اینکه مراودات تجاری دو کشور ایران و روسیه به واسطه بندرامیرآباد در سطح بالایی در چند سال اخیر  قرار دارد از ایجاد سرای تجاری در استان سامارا روسیه برای نشان دادن ظرفیت های بی نظیر اقتصادی ، تجاری و بندری بندرامیرآباد خبر داد.

معاون برنامه ریزی و توسعه منابع بندرامیرآباد  با اشاره به اینکه تنوع کالاهای مبادلاتی باید در دستور کار بازرگانان دو کشور قرار بگیرد اظهار داشت بندر امیرآباد آمادگی کامل را جهت ترانزیت کالا از قبیل نفت و مشتقات آن را از روسیه و ارسال به سایر کشورها را داراست.

وی همچنین خواستار همکاری های بیشتر طرفین در زمینه الکترونیک ، مخابرات و تأمین قطعات الکترونیکی شد و ابراز امیدواری کرد در آینده نزدیک سطح مراودات تجاری و بازرگانی دو کشور با محوریت بندرامیرآباد و استان سامارا بیش از پیش افزایش یابد.

روسی

روسی

۲۰ آذر ۱۳۹۸ ۱۵:۱۷
کد خبر : ۴۸,۷۹۸