دوشنبه ۱۵ خرداد ۱۴۰۲
 
بندرامیرآباد ، سیاوش رضوانی ، نمایشگاه حمل و نقل
غرفه منطقه ویژه اقتصادی بندرامیرآباد در نمایشگاه بین المللی حمل و نقل تهران با حضور کارشناسان خبره خود ، بی وقفه میزبان بازدیدکنندگان و مقامات در نمایشگاه بین المللی حمل و نقل تهران می باشد.

به گزارش روابط عمومی بندرامیرآباد ؛ نمایشگاه بین المللی حمل و نقل تهران با حضور سازمان بنادر ودریانوردی ، راه آهن ج.ا.ا ، هواپیمایی ج.ا.ا ، ارگان های دولتی و شرکت های خصوصی مرتبط با صنعت حمل و نقل از 24 آذرماه سال جاری به مدت 3روز در مصلی امام خمینی(ره) در حال برگزاری است.

بنابراین گزارش، نمایشگاه بین المللی حمل و نقل تهران، توسط محمد اسلامی وزیر راه و شهرسازی افتتاح و منطقه ویژه اقتصادی بندرامیرآباد  با عرضه توانمندی ها و قابلیت های ترانزیتی ، لجستیکی و توان بالای تخلیه و بارگیری خود میزبان بازدیدکنندگان می باشد.

این گزارش همچنین می افزاید ، در روز نخست این نمایشگاه مدیر بندرامیرآباد با حضور در غرفه این بندر از  نزدیک با مهمانان ، تجار و بازدیدکنندگان به رایزنی اقتصادی و تعامل دوجانبه و چندجانبه پرداخت و از سایر غرفه های حاضر در نمایشگاه نیز بازدید کرد.

گفتنی است در روز پایانی این نمایشگاه قرار است در حضور وزیر راه و شهرسازی ، مدیرعامل و اعضای هیأت عامل سازمان بنادرودریانوردی چندین قرارداد سرمایه گذاری بخش خصوصی در منطقه ویژه اقتصادی بندرامیرآباد به امضاء برسد.

۲۵ آذر ۱۳۹۸ ۰۹:۳۳
کد خبر : ۴۸,۸۱۱
Loading