پنج شنبه ۳ بهمن ۱۳۹۸
 
بندرامیرآباد ، سازمان بنادرودریانوردی ، سیاوش رضوانی ، محمد راستاد ، اعضای هیأت عامل سازمان بنادر
مدیرعامل و اعضای هیأت عامل سازمان بنادرودریانوردی از منطقه ویژه اقتصادی بندرامیرآباد بازدید و در جریان آخرین وضعیت اجرای پروژه ها و عملیات تخلیه و بارگیری کالا قرار گرفتند.

به گزارش روابط عمومی بندرامیرآباد ؛ محمد راستاد و هیأت عامل سازمان بنادرودریانوردی پس از بازدید صبح امروز (18 دیماه 98) از منطقه ویژه اقتصادی بندرامیرآباد در جلسه ای با مسئولین این بندر به بررسی وضع موجود و ارائه راهکار جهت مرتفع شدن چالش های احتمالی پرداختند.

رشد 45 درصدی درآمد های بندرامیرآباد / هوشمند سازی محاسبه حجم رسوب برداشتی از لایروب / 2280 میلیارد ریال اعتبار جهت تکمیل پروژه های دردست اجرا

مدیر منطقه ویژه اقتصادی بندرامیرآباد نیز در این دیدار ضمن تبیین دستاوردها ، عملکردها و برنامه های آینده این بندر ، با اشاره به اینکه میزان درآمد 9ماهه سالجاری بندرامیرآباد نسبت به مدت مشابه سال قبل 45 درصد رشد داشته است اظهار داشت با عدم انحراف از اعتبار مصوب هزینه جاری و جذب 38 درصدی اعتبارات سرمایه ای ،  وصول درآمدهای این بندر نیز در این مدت از رشد 53 درصدی برخودار بوده است.

سیاوش رضوانی طراحی سامانه محاسبه و ثبت هوشمند حجم لای برداشتی از دریا برای اولین بار در بنادر کشور توسط معاونت دریایی بندرامیرآباد را مهم ارزیابی کرد که قادر است علاوه بر ثبت و محاسبه برخط لای های برداشتی ، عملکرد لایروب در بازه های زمانی مختلف را پایش کند.

وی در جریان بازدید هیأت عامل سازمان بنادر ودریانوری از پروژه های بندرامیرآباد در تشریح روند تکمیل پروژه های در دست اجرا ، به احداث تقاطع جاده رستم کلا - بندر امیرآباد با راه آهن سراسری اشاره و ابراز امیدواری کرد فاز دوم این طرح با همکاری ویژه مسئولان استانی و کشوری در احداث این تقاطع در آینده ای نزدیک به بهره برداری نهایی برسد.

مدیر بندرامیرآباد همچنین به روند تکمیل پروژه تعریض محور ورکلا گهرباران و تعمیرات اساسی اسکله های حوضچه شماره یک نیز اشاره کرد و اظهار داشت جهت اتمام پروژه های در دست اجرا اعتبار لازم در نظر گرفته شده است.

جاده گهرباران ، جاده رستمکلا ، اسکله  رورو ریلی ، برق رسانی و روشنایی تجهیزات رورو ریلی ، تعمیرات اساسی اسکله ها ، باشگاه ملوانان ، پروژه های سرمایه گذاری و سیستم هوشمند محاسبه حجم برداشت شده توسط لایروب از جمله پروژه های اجرایی بود که هیأت عامل از آن ها بازدید کرد.

بازدید هیأت عامل 12

بازدید هیأت عامل 10

بازدید هیأت عامل 5

۱۸ دی ۱۳۹۸ ۱۵:۵۸
کد خبر : ۴۹,۰۹۹