سه شنبه ۶ اسفند ۱۳۹۸
 
بندرامیرآباد ، اداره کل گمرک امیرآباد ، سیاوش رضوانی ، امیر جمشیدی
مدیر منطقه ویژه اقتصادی بندرامیرآباد به مناسبت فرارسیدن 26 ژانویه روز جهانی گمرک پیام تبریکی را خطاب به مدیرکل گمرک امیرآباد صادر کرد.
به گزارش روابط عمومی بندرامیرآباد ؛ در این پیام ، سیاوش رضوانی  گمرک جمهوری اسلامی ایران را مرزبانان اقتصادی کشور توصیف کرد که نقش ملی و فراملی آن ها در تجارت بین الملل و مناسبات اقتصادی منطقه،  توسعۀ پایدار و استقلال کشور را در حوزه‌های اقتصادی و اجتماعی رقم زده است.

وی نقش گمرک ج.ا.ا را در تولید کالای ایرانی و حمایت از تولید کننده داخلی مهم ارزیابی کرد که می تواند با ارتقاء روز افزون کنترل کالا از مبادی ورود و خروج کالا در کشور همانند گذشته خاطر جمعی تولید کنندگان داخلی در سال مزین به نام رونق تولید را فراهم کند.

مدیر بندرامیرآباد در بخش دیگری از پیام تبریک خود به امیر جمشیدی ، ارتقاء گمرک امیرآباد به اداره کل و تسریع بیش از پیش ارائه خدمات مشترک به مشتریان در منطقه ویژه اقتصادی بندرامیرآباد را  نشان از توانمندی ، دانش و مهارت کارکنان آن مجموعه عنوان کرد.

رضوانی در بخش پایانی پیام خود خطاب به مدیرکل گمرک امیرآباد افزود " اینجانب به نوبه خود و به نمایندگی از همکاران خدوم در منطقه ویژه اقتصادی بندرامیرآباد ضمن تشکر و قدردانی از مساعی و اهتمام بی‌دریغ شما در تعامل و همکاری دو سویه با این بندر جهت ارائه خدمات مطلوب به مشتریان و صاحبان کالا، فرارسیدن روز جهانی گمرک را به جنابعالی و کارکنان پرتلاش و سخت کوش آن اداره کل تبریک و تهنیت عرض می‌نمایم."

۶ بهمن ۱۳۹۸ ۱۱:۵۶
کد خبر : ۴۹,۲۵۵