دوشنبه ۱۵ خرداد ۱۴۰۲
 
برگزار ی صبحگاه مشترک یگان حفاظت و پایگاه بسیج مقاومت بندرامیرآباد ، سیاوش رضوانی
همزمان با فرارسیدن چهل و یکمین طلیعه پیروزی انقلاب اسلامی صبحگاه مشترک نیروهای یگان حفاظت و بسیجیان بندرامیرآباد با حضور مدیر و جمعی از مسئولین این بندر در میدان صبحگاه یگان حفاظت بندرامیرآباد برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی بندرامیرآباد؛ مدیر منطقه ویژه اقتصادی بندرامیرآباد در صبحگاه مشترک یگان حفاظت که صبح امروز (16 بهمن 98) همزمان با پنجمین روز از دهه مبارک فجر در بندرامیرآباد برگزار شد طی سخنرانی ضمن درود و سلام به روح مطهر شهدای انقلاب ، دفاع مقدس ، مدافع حرم و شهدای امنیت با بیان اینکه انقلاب اسلامی ایران امامت و ولایت را در دوران طاغوت احیاء کرد گفت جمهوری اسلامی ایران در زمانی قدرت اول منطقه و خاورمیانه شد که دشمنان این مرزوبوم ، در کشورهای مرزی حضور خباثت و خسارت باری دارند.

سیاوش رضوانی یکی از محورهای اصلی راهبرد و پیشرفت انقلاب اسلامی 57 تا کنون را تکیه کردن به ولایت فقیه و اجرای فرامین امامین انقلاب عنوان و ابراز امیدواری کرد "در گام دوم انقلاب اسلامی به خواست خدای متعال ، شاهد پیشرفت روز افزون کشور در تمام عرصه های علمی ، فرهنگی و اقتصادی به پشتوانه جوانان نسل سوم و چهارم و ان شاء الله نسل های بعدی انقلاب باشیم.

وی حضور توأمان بسیج و نیروهای یگان حفاظت در چنین روز فرخنده ای را مبارک برشمرد و بر حفظ روحیه بسیجی و انقلابی تمام نیروها و کارکنان بندرامیرآباد تأکید کرد.

لازم به ذکر است فرمانده پایگاه مقاومت بسیج حضرت نوح (ع) بندرامیرآباد پیش از آغاز سخنرانی خود از نیروهای یگان حاضر در میدان سان دید.

۱۶ بهمن ۱۳۹۸ ۱۲:۲۰
کد خبر : ۴۹,۳۷۲
Loading