سه شنبه ۹ خرداد ۱۴۰۲
 
پیام تبریک عید نوروز مدیر بنادر و دریانوردی و منطقه ویژه اقتصادی بندر امیرآباد
مهندس رضوانی در پیامی فرارسیدن عید نوروز و سال 1399 هجری شمسی را به هموطنان و همکاران گرامی تبریک گفت.

متن پیام تبریک مهندس رضوانی بدین شرح است؛

کلَّ یَوْمٍ هُوَ فِی شَأْنٍ...

عید نوروز از آداب و آیین‌های باستانی ایرانیان به شمار می‌رود و آن را از بهترین ساعات تابش خورشید و ازل آفرینش آن می دانیم که آغاز حیات در هستی، رویش گل‌ها در زمین و بهترین روزهای سال را نوید می دهد.

همکاران عزیز ، سال 98 را با فرازونشیب های مختلفی سپری کردیم. در زمینه اقتصادی از موفقیت های بی نظیر منطقه ویژه اقتصادی بندرامیرآباد اعم از ثبت بیش از 4 میلیون تن تخلیه و بارگیری کالا ، جذب سرمایه گذاری بخش خصوصی ، بالاترین آمار تردد کشتی و بسیاری از موفقیت های دیگر که بیان آن در این مجال کوتاه میسر نیست و در زمینه اجتماعی که مردم عزیز کشورمان با بلایای طبیعی متعددی دست و پنجه نرم کردند که امیدوارم در سال جدید ، دیگر شاهد رقم خوردن این اتفاق های ناگوار نباشیم.

در نخستین روز بهار به اعتقاد ما مسلمانان ، خداوند هزاران مردم را پس از مرگشان زنده کرد و بر آن‌ها باران بارانید ، به اعتقاد همین باور ، خدای متعال را قسم می دهیم به رستاخیز بهار که همکاران گرامی ام را در سال نو سلامت بدارد و تمام حوائج آن ها را به احترام تقارن شهادت حضرت باب الحوائج امام موسی کاظم(ع) با این روز بزرگ روا فرماید.

در پایان این پیام کوتاه نوروزی، ضمن تبریک فرارسیدن سال نو و با آرزوی توفیق و سلامتی روز افزون برای همه بزرگواران ، محضر همکاران و هموطنان عزیزم معروض می دارم که نوروز 99 با نوروزهای سال های گذشته کمی فرق دارد در نوروز امسال با توجه به فراگیرشدن ویروس منحوس کرونا باید تمام همّ خود را برای فرونشاندن و شکست این بیماری بکار بندیم و با رعایت نکات بهداشتی مسئولان را در کنترل این بیماری یاری رسانیم.

        

                                                                                                                                         سیاوش رضوانی

  مدیر بنادر و دریانوردی و

  منطقه ویژه اقتصادی امیرآباد

۱ فروردین ۱۳۹۹ ۰۲:۱۷
کد خبر : ۴۹,۷۸۳