پنج شنبه ۱۴ فروردین ۱۳۹۹
 
ادامه فعالیت های بندر امیرآباد در ایام نوروز/ تخلیه و بارگیری و برنامه ریزی برای پهلوگیری 10 فروند کشتی
سیاوش رضوانی با بیان اینکه فعالیت های بندر امیرآباد در ایام نوروز ادامه دارد ، اظهار داشت : طبق برنامه‌ریزی های انجام شده ، تعداد 10 فروند کشتی شامل غلات و کالای مورد نیاز از بندر امیرآباد وارد کشور خواهد شد.

به گزارش روابط عمومی بندر امیرآباد، سیاوش رضوانی در این باره افزود: بندر امیرآباد با ثبت رکورد بی سابقه بیش از 4 میلیون تن کالا در سال 1398 و با هدف پیشرفت و ارائه خدمات بهتر و مطلوب تر در سال جدید فعالیت خود را از روز دوم فروردین ماه آغاز کرد و در حال حاضر 9 فروند کشتی در پای  اسکله ها مشغول تخلیه و بارگیری بوده و تعداد  10 فروند کشتی در لنگرگاه مستقر بوده که به محض آمادگی صاحبان کالا و انجام تشریفات گمرکی و اداری پهلودهی می گردند.

مدیر بندر امیرآباد با اشاره  به اینکه تمهیدات لازم از اوایل بهمن ماه جهت مقابله با ویروس کرونا در بندر پیش بینی شده اظهار داشت : خوشبختانه تا کنون مشکل خاصی در این مورد در بندر امیرآباد گزارش نگردیده و فعالیت تخلیه و بارگیری طبق روال عادی در جریان می باشد.

وی در پایان اظهار داشت : عمده کالاهای وارداتی به بندر امیرآباد شامل غلات بوده و کالاهایی همچون سیمان، گچ، مواد ساختمانی، فولاد و ... از بندر امیرآباد به مقصد کشورهای CIS ارسال می گردد.

تخلیه و بارگیری در نوروز
تخلیه و بارگیری در نوروز
رکورد تخلیه و بارگیری

 

۲ فروردین ۱۳۹۹ ۱۶:۲۴
کد خبر : ۴۹,۷۹۱