سه شنبه ۹ خرداد ۱۴۰۲
 
مهندس کوهساری،هیات عامل، معاون امور بندری و اقتصادی، بندر امیرآباد، کر÷ونا
در بازدید مهندس کوهساری از بندر امیرآباد، ضمن اعلام رضایت از روند تخلیه و بارگیری، اقدامات بندر امیرآباد علیه ویروس کرونا را موثر و قابل تحسین توصیف و بر روند این اقدامات تا ریشه کن شدن کامل این بیماری تاکید شد.

به گزارش روابط عمومی بندر امیرآباد؛ مهندس کوهساری عضو هیات عامل و معاون امور بندری و اقتصادی سازمان روز پنجشنبه  14 فروردین ماه 1399 از روند تخلیه و بارگیری کالا و همچنین اقدامات بندر امیرآباد علیه ویروس کرونا  بازدید کردند. 

در این بازدید ضمن برگزاری جلسه با مدیر و معاونین بندر اهداف و برنامه ها ی  پیش روی بندر در سال جاری بررسی و حوزه معاونت بندری از جمله نرم تخلیه و بارگیری، جذب سرمایه گذاری بخش خصوصی، اقدامات واحد HSE با توجه به شرایط حساس کنونی و ... مورد ارزیابی قرار گرفت.

مهندس رضوانی مدیر منطقه ویژه اقتصادی بندر امیرآباد ضمن خیر مقدم و ارائه گزارش اقدامات بندر امیرآباد بعنوان یک بندر پیشرو در مقابله با ویروس کرونا از وضعیت تخلیه و بارگیری، میزان صادرات و واردات و همچنین ترانزیت کالا از جمله خودرو که در ایام نوروز انجام شد اشاره و خاطر نشان کرد خوشبختانه  بندر امیرآباد توانسته است در سال 1398 رکورد تخلیه وبارگیری  بیش از 4 میلیون تنی را برای اولین بار  در این بندر به ثبت برساند که خود نشان دهنده همت همه معاونت ها  و ادارات و تلاش تک تک همکاران بوده است.

مدیر بندر امیرآباد در خصوص مقابله با کرونا نیز اظهار داشت: به محض شیوع این بیماری جلسات متعددی با دانشگاه علوم پزشکی و شبکه بهداشت و درمان شهرستان بهشهر،شرکت های کشتیرانی، و عوامل انسانی و همکارانی که مستقیما در امر تخلیه و بارگیری کالا و کشتی درگیر بوده اند برگزار و تجهیزات مورد نیاز خریداری و اقدامات لازم جهت ضدعفونی و گند زدایی  اماکن و تاسیسات و نقاط پر تردد انجام شد  و آموزش های لازم به همکاران و پرسنل شرکت ها جهت رعایت کامل مسائل بهداشتی داده شد.

در پایان مهندس کوهساری ضمن بازدید از محوطه ها و اسکله ها، از روند تخلیه و بارگیری بازدید و فعالیت بندر امیرآباد را مثبت ارزیابی کرد و بر اقدامات واحد HSE و همکاری همه دستگاه های مرتبط تا ریشه کن شدن کرونا تاکید شد.

کوهساری بازدید فروردین 99

کوهساری بازدید فروردین 99
کوهساری بازدید فروردین 99

۱۵ فروردین ۱۳۹۹ ۰۳:۱۹
کد خبر : ۴۹,۸۶۵