دوشنبه ۱۵ خرداد ۱۴۰۲
 
دیدار مدیر بنادر و دریانوردی و منطقه ویژه اقتصادی امیرآباد با امام جمعه شهرستان بهشهر
مدیر منصوب بندر امیرآباد و هیات همراه طی یک دیدار صمیمی با امام جمعه شهرستان بهشهر دیدار و گفتگو کرد.

به گزارش روابط عمومی بندر امیرآباد، محمدعلی اصل سعیدی پور به همراه معاونین و مسئولین بندر امیرآباد، در نخستین روزهای ماه پر برکت رمضان و اعلام برنامه های خود با آیت الله سید عربعلی جباری  امام جمعه این شهرستان دیدار و گفتگو کرد. 

مدیر بندر امیرآباد ضمن عرض قبولی طاعات و عبادات و تبریک ایام مبارک ماه رمضان به تشریح برنامه های خود پرداخت و ابراز امیدواری کرد تا با کمک همه مسئولین استان مازندران و شهرستان بهشهر بتوانیم گام های موثری را در رونق و توسعه بندر امیرآباد بعنوان بزرگترین بندر شمال کشور برداریم و این امر مهم جز با همدلی و وحدت میسر نخواهد بود.

آیت الله جباری نیز طی سخنانی ضمن تقدیر و تشکر از توجه ویژه  سازمان بنادر به این بندر و شهرستان ، بر افزایش تعاملات ارگان های مرتبط با تجارت بین المللی کالا ،رشد صادرات و مراودات و توجه به رفع مشکلات خصوصا اشتغال تاکید کرد.

وی خواستار تلاش و توجه بیشتر مسئولین به گره گشایی امور مردم و علی الخصوص رفع بیکاری  شد و گفت: همه ما در جامعه دارای دو وظیفه هستیم که یکی وظیفه کاری و دیگری وظیفه شرعی و خدایی است که مسلما این وظیفه سنگین تر است و همه باید در درگاه خداوند متعال پاسخگو باشیم و انشالله اینگونه خواهد بود.

سعیدی پور در این دیدار ضمن ابراز تشکر و قدردانی از حمایت های مسئولان استانی به ویژه امام جمعه محترم نسبت به مجموعه بندر امیرآباد عمل به مسئولیت های اجتماعی، توسعه زیرساخت های اقتصاد و رونق بخشی به این منطقه را از جمله راهبردها و برنامه های در دستور کار برشمرد.


ملاقات با امام جمعه
ملاقات با امام جمعه

۱۰ اردیبهشت ۱۳۹۹ ۱۳:۳۱
کد خبر : ۵۰,۱۲۲