سه شنبه ۱۶ خرداد ۱۴۰۲
 
بندرامیرآباد ، حبیب اله طالبی ، عملکرد سه ماهه دریایی بندرامیرآباد
معاون دریایی منطقه ویژه اقتصادی بندرامیرآباد با بیان اینکه ورود وخروج 206 فروند کشتی در سه ماهه نخست سال جاری در بندرامیرآباد به ثبت رسیده است از هیدروگرافی آب های بنادر امیرآباد ونکا به مساحت 9 میلیون و 647 هزار و 329 متر مربع در این مدت خبر داد.

حبیب اله طالبی در گفتگو با روابط عمومی بندرامیرآباد عملکرد سه ماهه نخست سال 99 معاونت دریایی بندرامیرآباد را در بخش های مختلف امور دریایی ، خدمات دریایی ، ایمنی و حفاظت دریایی و ... تشریح کرد.

وی با بیان اینکه در این مدت در بخش خدمات دریایی ورود و خروج 206  فروند کشتی در بندرامیرآباد به ثبت رسیده است از مطالعه فاکتورهای لازم جهت هوشمند سازی بنادر توسط کارشناسان دریایی این بندر خبر داد.

معاون دریایی بندرامیرآباد ، تعیین عمق ،  مشاهدات نوسانات آب و کنترل عملیات لایروبی از اهداف هیدروگرافی در بنادر عنوان کرد که براین اساس در سه ماهه نخست سال جاری 9 میلیون و 647 هزارو329 مترمربه از مساحت آب های بنادر امیرآباد و نکا گه از این میزان 2093352 مترمربع در بندر امیرآباد و 7553977 متر مربع در بندر نکا می باشد هیدروگرافی شد.

طالبی همچنین به عملیات لایروبی بندرامیرآباد اشاره کرد و افزود در این مدت 37552 متر مکعب لای از کانال و حوضچه‌های بندرامیرآباد برداشت شده است.

برگزاری اولین جلسه کمیته هواشناسی شمال کشور و انجام هماهنگی های اولیه جهت بازدید و ممیزی از مراکز رادیویی غیر وابسته به سازمان بنادر و دریانوردی از دیگر اقدامات بندرامیرآباد بود که طالبی در گفتگو با روابط عمومی بندرامیرآباد اعلام کرد.

بوق امید

 

۱۰ تیر ۱۳۹۹ ۱۲:۵۸
کد خبر : ۵۰,۶۸۵