سه شنبه ۱۶ خرداد ۱۴۰۲
 
رییس جدید حراست بندر امیرآباد معرفی شد
مراسم تکریم و معارفه رییس حراست بندر امیرآباد روز سه شنبه مورخ 7 مردادماه و با حضور معاون مدیرکل حراست سازمان بنادر و دریانوردی و نماینده حراست کل استان مازندران انجام شد و از زحمات محمد وسکره رییس حراست بندر امیرآباد تقدیر و بهمن اسحاقی بعنوان رییس جدید حراست این بندر معرفی شد

به گزارش واحد ارتباطات و امور بین الملل ، در این مراسم محمدعلی اصل سعیدی پور مدیر کل بنادر و دریانوردی و منطقه ویژه اقتصادی امیرآباد ضمن بر شمردن مزایای این بندر بعنوان بزرگترین بندر شمال کشور ، از تلاش مدیران سازمان و تعامل سازنده مسئولین استانی برای رشد و ارتقای این بندر تقدیر کرد . وی سهم حراست را در این رشد بسیار مهم دانست و از محمد وسکره بعنوان یکی از مدیران پرتلاش این بندر تشکر و خاطر نشان کرد تغییر در پست های مدیریتی برای خدمت بهتر در جایگاه جدیدتر است و باید از این فرصتها به خوبی استفاده کنیم تا با انتقال تجربیات در جایگاه جدید و انرژی مضاعف گامهای موثری برداریم.

رشیدی نماینده حراست کل استان مازندران در این مراسم با اشاره به جایگاه بسیار خوب بندر امیرآباد در بین بنادر کشور ضمن تقدیر و تشکر از زحمات آقای وسکره در دوران تصدی  ریاست حراست بندر امیرآباد اظهار داشتند که حراست هر سازمان وظایف بسیار خطیری دارد که باید با سعه صدر به آنها بپردازد و تصیم ساز خوبی برای مدیریت مجموعه باشد تا آسیبی به نظام و سیستم وارد نشود. حراست باید اقدامات پیشگیرانه مطلوبی از جمله آموزش های لازم برای پرسنل و سطوح مختلف مدیران برگزار نماید تا کمترین آسیب به سرمایه های اصلی سازمان که نیروی انسانی است وارد شود و اخبار و اطلاعات واصله را به خوبی احصا و دسته بندی نماید و پس از بررسی و صحت و سقم بتواند بهترین اقدام و تصمیم را بگیرد. در این برهه از زمان که دنیا به علت درگیری با بیماری کرونا در شرایط حساسی قرار دارد و کشور عزیز ایران نیز همیشه از طرف دشمنان و در راس آن شیطان بزرگ تحت تحریم های ظالمانه قرار دارد  باید فضای مجازی به خوبی مدیریت شود تا ضربه ای از آن نخوریم زیرا شبکه های جاسوسی دنیا در پی بزرگ نمایی مشکلات هرچند کوچک کشور هستند تا ضربات مهلکی به نظام وارد نمایند که خوشبختانه با بصیرت مردم و راهنمایی های مقام معظم رهبری این حربه ها نقش بر آب و خنثی شده است.

وی همچنین در پایان ضمن آرزوی سلامتی و موفقیت برای آقای وسکره از حسن انتخاب سازمان بنادر و دریانوردی و مدیریت مجموعه برای آقای اسحاقی نیز توفیق خدمت صادقانه آرزو کردند.

آقای ایمانی که به نمایندگی از اداره کل حراست سازمان در این مراسم حضور داشت ضمن تشکر از مدیرکل بندر امیرآباد که در دوره های مختلف مدیریت خود تعامل بسیار خوب و سازنده ای با حراست سازمان داشته اند از زحمات آقای وسکره تشکر کرد و از آقای اسحاقی ریاست جدید حراست بعنوان نیروی با سابقه درخشان در حراست عنوان کرد و گفت: بسیار خرسند هستیم که آقای اسحاقی این مسئولیت خطیر را پذیرفت  تا با توانایی که از ایشان سراغ داریم بیش از پیش بتواند اقدامات شایسته ای را در این بندر رقم بزند و باعث ارتقاء سطح کیفی و علمی حراست بندر امیرآباد گردد.

وی اظهار داشت حراست باید ظرفیت و قابلیت ارائه خدمات مطلوب به پرسنل و مشتریان را داشته باشد و به همه پاسخگو باشد تا رضایت نسبی برقرار گردد و حق کسی ضایع  نشود. معاون حراست سازمان در ادامه، خدمات حراست برای همه پرسنل خصوصا مدیریت را  راهنما و کارساز برشمرد و بیان داشت این امر مهم در بندر امیرآباد بسیار خوب و مطلوب بوده و تعامل دوسویه حراست با مدیریت و مجموعه همکاران مهر تایید صحبت های من  می باشد.

محمد وسکره  نیز که به مدت چهار سال ریاست حراست بندر امیرآباد را برعهده داشت ضمن تبریک به آقای اسحاقی و آرزوی توفیق برای ایشان از همکاری های انجام شده توسط کلیه همکاران اداره کل و معاونین در دوره تصدی تشکر و قدردانی کرد و از همه این عزیزان طلب حلالیت نمود و ابراز امیدواری کرد که بتوانم در ادامه خدمت در هر جایگاهی که باشم خدمات مطلوبی ارائه نمایم.

وی گفت:  برای حراست وظایف گسترده ای تعریف شده ولی همه همکاران باید در هر جا که هستند بعنوان چشم و گوش حراست عمل نمایند زیرا بنای اقدامات حراست ، اقدامات پیشگیرانه و حفظ کرامت افراد مطابق با شرع و قانون و اخلاق است .

بهمن اسحاقی نیز که برای سکانداری حراست بندر امیرآباد معرفی شده بود ضمن تقدیر و تشکر از اعتماد مدیرکل بندر امیرآباد و مجموعه حراست سازمان و استان اظهار داشت: از دورانی که در حراست بندر نوشهر مشغول به کار شدم سعی بر آن داشتم تا با تعامل سازنده با همه پرسنل و مجموعه در راه اعتلای اهداف سازمانی گام بردارم و این اعتقاد در بنده وجود دارد بهترین شیوه برای حفظ و حراست از سازمان روش پیشگیری است که می تواند کمک شایانی به تصمیمات حراست و مدیریت کند. وی در ادامه بیان داشت پست های سازمانی و این میز ها برای ارائه خدمت است و جز سنگینی مسئولیت  و پاسخگویی در مقابل خداوند بزرگ چیز دیگری نیست که امیدوارم بتوانم شخص لایق برای این مسئولیت باشم و حق الناسی در پایان ماموریتم به گردن بنده نماند.

در پایان با اهداء لوح سپاس از خدمات ارزنده محمد وسکره تقدیر شد و با اهداء حکم انتصاب از سوی مدیرکل بندر امیرآباد بهمن اسحاقی بعنوان رییس جدید حراست بندر امیرآباد معرفی گردید.

معارفه رییس حراست

۷ اَمرداد ۱۳۹۹ ۱۶:۲۹
کد خبر : ۵۱,۰۱۸