سه شنبه ۱۶ خرداد ۱۴۰۲
 
در دیدار مدیر کل بنادر و دریانوردی امیرآباد با فرمانده نیروی انتظامی استان؛
بر حفظ امنیت و همکاری همه جانبه طرفین تاکید شد
مدیر کل بنادر و دریانوردی امیرآباد طی یک دیدار صمیمی با فرماندهی نیروی انتظامی استان مازندران به بررسی مباحث ذیربط و فیمابین پرداختند.

به گزارش واحد ارتباطات و اطلاع رسانی ، محمدعلی اصل سعیدی پور جهت تعامل سازنده و همکاری های بیشتر با سردار میرزایی فرمانده نیروی انتظامی استان مازندران دیدار و گفتگو کرد.

مدیر کل بنادر و دریانوردی امیرآباد ضمن عرض تبریک اعیاد قربان و غدیر ، به تشریح برنامه های خود پرداخت و ابراز امیدواری کرد تا با کمک همه مسئولین استان مازندران بتوانیم گام های موثری را در رونق و توسعه بندر امیرآباد بعنوان بزرگترین بندر شمال کشور برداریم و این امر مهم جز با یاری و وحدت مسئولین اجرایی استان میسر نخواهد شد.

سردار میرزایی نیز طی سخنانی ضمن تبریک ارتقاء بندر امیرآباد به اداره کل که واقعا درخور و شایسته این بندر مهم تجاری در شمال کشور می باشد از توجه ویژه مدیریت بندر امیرآباد و همکاری های فیمابین که تاکنون نیروی های خدوم انتظامی شهرستان استان با آن بندر تقدیر و بر حفظ امنیت و همکاری های تنگاتنگ دوسویه  و کمک همه جانبه به توسعه و تجارت بین المللی در جهت رشد صادرات و رونق تولید تاکید کرد.

سعیدی پور در این دیدار ضمن ابراز تشکر و قدردانی از حمایت های ویژه و  اهتمام نیروی انتظامی و دادگستری و دادستانی استان و شهرستان بهشهر در برقراری نظم و امنیت و همچنین اقداماتی که از سوی این نهادها در بندر امیرآباد انجام شده است خاطر نشان کرد : هدف همه مسئولین دلسوز برقراری نظم و  امنیت در درجه اول و سپس عمل به مسئولیت های اجتماعی است که امیدواریم با انجام وظایف محوله گام موثری را در استقرار نظم و رشد کشور برداریم.

در این دیدار فرمانده یگان حفاظت بندر امیرآباد نیز مدیر کل بنادر و دریانوردی را همراهی نمود.

نیروی انتظامی

۲۲ اَمرداد ۱۳۹۹ ۱۰:۰۷
کد خبر : ۵۱,۱۵۵