دوشنبه ۱۵ خرداد ۱۴۰۲
 
بازدید مدیر کل بنادر و دریانوردی امیرآباد از دفاتر تعدادی از رسانه ها
به پاس زحمات خبرنگاران ، محمدعلی اصل سعیدی پور مدیر کل بنادر و دریانوردی امیرآباد از تعدادی از دفاتر خبرگزاری و رسانه ها بازدید کرد.

به گزارش واحد ارتباطات و اطلاع رسانی بندر امیرآباد ، محمد علی اصل سعیدی پور در جریان بازدید از  رسانه ها که به مناسبت روز خبرنگار صورت گرفت، ضمن تبریک به همه خبرنگاران و فعالان رسانه ای اظهار کرد: زحمات خبرنگاران در انعکاس اخبار حوزه های مختلف دریایی و بندری بر کسی پوشیده نیست و این حق همه آحاد مردم است که از توسعه و پیشرفت های بدست آمده در این بخش ها مطلع باشند و این قلم خبرنگاران است که این رویدادهای مهم در قالب هنر را پردازش می کنند و به اطلاع مردم می رسانند. وی ضمن تاکید بر اینکه با توجه به بیماری کرونا فرصتی بدست نیامد که در خدمت همه زحمت کشان این عرصه باشیم گفت : بارها برنامه ریزی کرده ایم که نشستی را با خبرنگاران ترتیب دهیم و از نزدیک به سوالات آنها پاسخگو باشیم منتها به دلیل رعایت پروتکل های بهداشتی و عواقب ناشی از آن این اتفاق رخ نداده است.

سعیدی پور ادامه داد: سازمان بنادر و دریانوردی بعنوان یک سازمان تخصصی و پیشرو و به تبع آن بنادر از پتانسیل هایی برخوردارند که در کمتر جایی می شود سراغ آنرا گرفت و ما همیشه به این امر اذعان داریم که کارهای بزرگی که در بنادر کشور بعنوان مبادی ورود و خروج کالا انجام می گیرد توسط فعالان  رسانه ای انعکاس می یابد. بندر امیرآباد نیز بعنوان سومین بندر کشور از نظر وسعت و میزان تخلیه و بارگیری است و همچنین بعنوان اولین بندر نسل سوم کشور جایگاه بسیار خوبی در منطقه ایفا می کند که این پتانسیل ها باید به مردم شناسانده شود و مسئولیت خطیری بر عهده ماست.

مدیر کل بنادر و دریانوردی  با اشاره به ساخت اسکله رو - رو در بندر امیرآباد که در بنادر کشور بی بدیل است گفت : با بهره برداری از این اسکله منحصر به فرد و 25 کیلومتر شبکه داخلی ایجاد شده تحولی شگرفت در اقتصاد و حمل و نقل چند وجهی صورت خواهد گرفت و انشا الله تا پایان سال جاری نتایج آنرا خواهیم دید.

مدیر کل بنادر و دریانوردی امیرآباد اظهار داشت : توقع ما از رسانه ها - که انصافا در همه ادوار فعالیت های بنادر را به خوبی پوشش داده اند - این است که جایگاه بندر امیرآباد ، برنامه های توسعه ای، پتانسیل های حوزه سرمایه گذاری ، ترمینال های تخصصی صادرات و واردات و اثرات مناطق ویژه و آزاد را در منطقه ، تولید و اشتغال به مردم معرفی نمایند و مدیران بنادر نیز باید اطلاعات لازم را در اختیار رسانه ها بگذارند تا همه آحاد مردم از آن مطلع گردند.

اصحاب رسانه ها نیز در این دیدار ضمن تشکر از مدیران بنادر و حمایت و پشتیبانی از رسانه ها اظهار داشتند : حرکت رو به جلو و توسعه ای بندر امیرآباد بر کسی پوشیده نیست و این وظیفه خطیر که بر عهده رسانه ها می باشد توسط قلم شیوای خبرنگاران در صفحات روزنامه ها و سایت های خبری نقش می بندد. تاثیر مثبت اقتصادی بنادر و دریانوردی امیرآباد در استان مازندران و منطقه به قدری است که نظر همه مسئولین و مردم به سمت بندر معطوف است و این رسالت رسانه ها است که به وظایف خود به خوبی عمل کرده اند.

در پایان سعیدی پور به سوالات رسانه ها پاسخ و تاکید نمود ، بندر امیرآباد حاضر به همکاری همه جانبه با اصحاب رسانه در خصوص انعکاس آمار و  اخبار بنادر می باشد و  شما خبرنگاران نیز باید از این فرصت به خوبی بهره برداری نمایید و ما را در پیشبرد اهداف مان یاری دهید.

خبرنگار
خبرنگار
خبرنگار
خبرنگار
خبرنگار

۲۴ اَمرداد ۱۳۹۹ ۰۰:۴۲
کد خبر : ۵۱,۱۷۰