دوشنبه ۱۵ خرداد ۱۴۰۲
 
به مناسبت سالروز ورود آزادگان به میهن اسلامی؛
از آزاده اداره کل بنادر و دریانوردی امیرآباد تجلیل شد
با فرا رسیدن 26 مردادماه و به مناسبت سالروز ورود آزادگان سرافراز به میهن اسلامی از آزاده اداره کل بنادر و دریانوردی امیرآباد تجلیل شد.

به گزارش واحد ارتباطات و اطلاع رسانی اداره کل بنادر و دریانوردی امیرآباد، محمد علی اصل سعیدی پور مدیر کل بنادر و دریانوردی امیرآباد  با اشاره به رشادت های غیور مردان کشورمان در دفاع از آرمان های انقلاب گفت : با توجه به اینکه اینجانب در زمان جنگ تحمیلی در خرمشهر سکونت داشتم و غیرت مردان سرزمینم را به چشم دیده ام تاکید کرد، وظیفه همه ما این است که یاد و خاطره شهدای عزیزمان و بازماندگان جنگ که رزمندگان، جانبازان و اسراء می باشند را زنده نگه داریم و قدردان زحمات این عزیزان باشیم.

وی خاطر نشان کرد : در جنگ تحمیلی عراق علیه ایران ، در واقع کل دنیا مقابل ایران ایستاد تا بتواند انقلاب اسلامی را کمرنگ جلوه دهد ولی این غیرت مردان ایران بود که با تمام توان و روحیه بسیجی و کمترین امکانات برای حفظ تمامیت ارضی کشور عزیزمان تلاش کردند و نگذاشتند ذره ای از خاک کشور مورد تهاجم و تصرف قرار گیرد.

  اسماعیل گرجی مسئول امور ایثارگران نیز دراین نشست صمیمی ضمن تقدیر و تشکر از نگاه مثبت مدیریت به جانبازان و ایثارگران این اداره کل گزارشی از وضعیت ایثارگران بندر امیرآباد ارائه نمود .

 امیر حمزه فقیه تنها آزاده اداره کل بنادر و دریانوردی امیرآباد که هشت سال در اسارت رژیم بعث عراق به سر می برد ، ضمن تشکر از همه مدیران و مسئولین که هرساله برنامه ریزی هایی جهت دیدار و تقدیر از خانواده شهداء ، ایثارگران ، جانبازان و آزادگان را در دستور  کار قرار می دهند تشکر کرد و به بیان گوشه ای از خاطرات زمان اسارت پرداخت. وی بهترین خاطرات را به زمانی اختصاص داد که خبر تبادل اسراء در تلویزیون عراق پخش شد و توانستند با این اقدام و پیگیری مسئولین دلسوز نظام جمهوری اسلامی به میهن عزیزمان بازگردند.

در پایان محمد علی اصل سعیدی پور ضمن اهداء لوح از امیر حمزه فقیه تجلیل کرد و برای ایشان  آرزوی سلامتی و موفقیت نمود .

تجلیل از آزادگان

۲۶ اَمرداد ۱۳۹۹ ۱۶:۰۷
کد خبر : ۵۱,۲۱۷