دوشنبه ۱۵ خرداد ۱۴۰۲
 
بهره برداری بیش از 860 میلیارد ریال از پروژه‌های دولتی در بندرامیرآباد
مدیرکل بندرامیرآباد با بیان اینکه در سال های گذشته با توجه به ظرفیت های کم نظیر و استفاده از مزایای نسل سوم ، طرح های بزرگی به طور مداوم و متمادی در بندرامیرآباد به بهره برداری رسیده است از بهره برداری 4 پروژه بخش دولتی به ارزش 860 میلیارد ریال در هفته دولت در بندرامیرآباد خبر داد.

محمدعلی اصل سعیدی پور در گفتگو با واحد ارتباطات و اطلاع رسانی اداره کل بنادرودریانوردی امیرآباد با اعلام این خبر گفت امسال در هفته دولت  پروژه  ساخت و راه اندازی یک دستگاه جرثقیل 60 تنی ساخت شرکت ماشین سازی منگان به ارزش ریالی 630 میلیارد ریال ، پروژه برق رسانی به تجهیزات اسکله رو رو ریلی با مبلغ سرمایه گذاری 130 میلیارد ریال ، احداث ساختمان شماره 2 آتش نشانی به ارزش 56 میلیارد ریال و ساختمان باشگاه ملوانان با هزینه بیش از 42 میلیارد ریال توسط مدیران ملی و استانی به بهر برداری خواهند رسید.

مدیرکل بنادرودریانوردی امیرآباد در ادامه ، ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهیدان رجایی و باهنر، هفته دولت را فرصتی مغتننم دانست تا مدیران خدوم با تجدید پیمان و تأسی از زندگی و دولت این دو شهید بزرگوار ، به الگوی خدمتگزاری به مردم تبدیل شوند.

وی وحدت و همدلی بین مردم و مسئولان نظام مقدس جمهوری اسلامی را از عوامل اصلی پیشرفت و سرافرازی انقلاب اسلامی در عرصه های مختلف برشمرد و گفت بومی شدن صنایع مختلف و تبدیل شدن دانش در سطوح و رشته های مختلف به دانشی مولد در جامعه را حاصل استمرار روحیه جهادی همراه با تعهد مدیران عنوان کرد.

سعیدی پور با اشاره به اینکه بندرامیرآباد با امکانات کم نظیر و موقعیت راهبردی خود در منطقه و دریای خزر ، مولود انقلاب اسلامی به شمار می رود ، پیشرفت ، توسعه و تعداد عظیمی از پروژه های بهره برداری شده در بندر را مرهون نگاه ملی مدیران سازمان بنادر و دریانوردی و تلاش همکاران در مجموعه اداره کل بنادر و دریانوردی امیرآباد دانست.

 مدیر کل بنادرودریانوردی امیرآباد در پایان ضمن تبریک هفته دولت به همه دولت مردان و کارمندان خدوم و متعهد و بویژه کارمندان و کارگزاران دولت در این اداره کل ، موفقیت دولت تدبیر و امید و تمامی خدمتگزاران را در راستای تحقق آرمانهای بلند انقلاب اسلامی از خداوند متعال مسئلت کرد. 

باشگاه ملوانان

۳ شهریور ۱۳۹۹ ۱۰:۳۴
کد خبر : ۵۱,۲۸۹