دوشنبه ۱۵ خرداد ۱۴۰۲
 
مخازن روغن خوراکی ، قرارداد سرمایه گذاری ، محمدعلی اصل سعیدی پور
قرارداد احداث مخازن نگهداری روغن خوراکی به ارزش 126 میلیارد ریال میان بندرامیرآباد و سرمایه گذار بخش خصوصی به امضاء رسید.

به گزارش واحد ارتباطات و اطلاع رسانی اداره کل بنادرودریانوردی امیرآباد ؛ محمدعلی اصل سعیدی پور مدیرکل بنادرودریانوردی امیرآباد در آیین امضاء قرارداد سرمایه گذاری بخش خصوصی که صبح امروز(23شهریوماه۹۹) در این بندر برگزار شد گفت با امضای قرارداد سرمایه گذاری 126 میلیارد ریال احداث مخازن نگهداری روغن خوراکی ، مجموع سرمایه گذاری بخش خصوصی در 3 ماه گذشته در بندرامیرآباد  به مبلغ 716 میلیارد ریال می رسد.

وی در تشریح این قرارداد سرمایه گذاری اظهار داشت این مخازن روغن خوراکی به ظرفیت 10 هزار تن و با سرمایه گذاری 126 میلیارد ریال می باشدکه قرار است ، توسط بخش خصوصی در زمینی به مساحت تقریبی ۷ هزار متر مربع در اراضی پسکرانه بندرامیرآباد احداث شود.

مدیرکل بندرامیرآباد همچنین خاطرنشان کرد این قرارداد به صورت B.O.T و به مدت 15 سال می باشد که بخش خصوصی متعهد شد طی یک سال این مخازن را به مرحله بهره برداری برساند.

گفتنی است با بهره برداری از این مخازن نگهداری روغن خوراکی ، ظرفیت اسمی این نوع مخازن در بندرامیرآباد به 30 هزار تن خواهد رسید و برای 8 نفر نیز به صورت مستقیم شغل ایجاد می شود.


قراداد مخازن روغن خوراکی آتی فن راستین

قراداد مخازن روغن خوراکی آتی فن راستین

۲۳ شهریور ۱۳۹۹ ۱۴:۱۵
کد خبر : ۵۱,۵۳۲